MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pre obchodníkov z oblasti módy v ČR a SR


Kuriozity

Kuriozity

Jana Částková, D-club

LADNÉ KŘIVKY
Že ženské tělo oplývá ladnými křivkami, které jsou po staletí výzvou výtvarných umělců, o tom není pochyby. Vysokou hru s nimi hrají i současní módní tvůrci a designéři. Ne vždy pozitivní – požadavky na „vychrtlost“ modelek pocházejí často právě od nich. K tomu, jak zmíněné křivky zdůraznit nebo potlačit, mají tvůrci jiné prostředky, než je štětec či dláto. Jsou jimi také barvy, vzory, ale především nové textilie a konfekční technologie s nekonečnými možnostmi pro tvořivé schopnosti. Plavky na obrázku s průstřihy a potiskem tuto přirozenost krásného těla jen podtrhují.

ČITELNÁ STOPA
Snaha při tvorbě a výrobě dnešních módních produktů vyšší třídy, ať už se jedná o oděv či doplňky, je, aby byly nositeli kvality a vytříbeného designu. Ten je často lineární až strohý, oživený rafinovanými detaily. Někdy je to jezdec zipů, jindy aplikace loga firmy nebo stylisticky zpracovaný symbol náležitosti k zájmovým skupinám. Jako tvůrčí motiv je často využíván vtip – příkladem je tato plastická podrážka boty s plošně ztvárněným názvem firmy. Ta nahradí traktorový proti skluzný profil a ještě vytvoří krásné reklamní stopy. Upozornění: nedoporučujeme pachatelům trestné činnosti!

CO SE NOSÍ
NA SRDCI O upřímných lidech se říká, že co mají na srdci, mají taky na jazyku. asto si tím škodí, tu a m je snadnější s lehu dávkou pokrytecněco zatajit. Proč e nevyužít možnosti gitálního tisku, a neát tak najevo, koho v srdci nosím: oblíbený idol, vzpomínku na dětství či svého vyvoleného… Polopatické umístění aplikace s fototiskem na hrunenechá nikoho na ochybách, že to mysme vážně, a ještě je to zká ozdoba centrální sti oděvu.

OPLETENÁ
pelhřimovském mueu kuriozit, umístěém v městské historické věži, mají patrně nejdelší pletenou šálu na světě a každý návštěvník si může nějakou tu řadu připlést. Ruční pletení má půvab, který je žádaný natolik, že i strojově vyrobené oděvy se někdy tváří jako doma dělané. Výhodou ručního pletení je možnost zpracovat nejrůznější typy přízí, vytvářet smyšlené vzorové kreace, zaplést do díla kdeco, ale hlavně mít dobrý pocit z originálního výsledku. Jednotvárná manipulace s jehlicemi navíc uklidňuje, dá se při ní poslouchat hudba i sledovat televize. Že nějaké to očko uteče? Přece ho nebudeme honit – vytvoříme originální ažuru.

Inzercia

Velkoobchodní centrum módy na internetu Módne tetovanie na vlastnej fotografii!
Čipkové tetovanie - Kuriozity.
Stovky vzorov a motívov tetovaní. Móda a tetovanie? Viac: tetovanie vzory a tetovanie motívy, tetování.
Moderné a módne mená
HappyHairShop.sk