MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pre obchodníkov z oblasti módy v ČR a SR


Brno opět centrem módního a textilního průmyslu

Brno opět centrem módního a textilního průmyslu

V únoru se už pojedenatřicáté otevře areál brněnského výstaviště, aby mohly proběhnout Mezinárodní veletrhy módy a textilií – STYL a KABO.
Letos se budou konat v nestandardních dnech, a sice od středy do pátku (13.–15. 2.). Tento drobný posun způsobil tradiční velký německý karneval, který ovlivnil i termín konání veletrhu módy v Düsseldorfu. Organizátoři STYLU a KABO se tedy rozhodli udělat vstřícný krok pro odborné návštěvníky. Posunutím termínu umožnili návštěvu obou zásadních oborových akcí v teritoriu střední Evropy. Co je pro 31. STYL a KABO připraveno tentokrát? Po celou dobu své existence se tyto akce řadí mezi nejvýznamnější B2B veletrhy módy ve střední Evropě. V únoru se ponesou ve znamení upevňování kvality vystavovatelské základny a posilování úspěšných segmentů textilního, oděvního a kožedělného průmyslu. Každé pololetí se představují novinky z oblasti módy prostřednictvím domácích a mezinárodních firem i návrhářů. Koncepci veletrhů módy určují trendy a kolekce pro nadcházející podzim a zimu – tedy podzim a zimu 2008/09. Zimní výstaviště přinese nejen atraktivní expozice vystavovatelů, ale i řadu módních přehlídek, oborové konference, semináře zahraničních odborníků, tiskové konference a vyhledávané soutěže módních návrhářů.
V loňském roce se v Brně poprvé představil projekt Clutex – klastr technických textilií. Tento úspěšný, nultý, ročník s podtitulem „Co dokáže textil“ jednoznačně potvrdil výjimečnou synergii. Tedy pozitivní vliv prezentace uceleného textilního, oděvního a obuvnického průmyslu v jednom místě a čase. Doslova od vláken, surovin a přízí až po hotové produkty.
V únoru 2007 se mohli zúčastnit pouze členové českého klastru technických textilií, ale v rámci letošního 1. ročníku se budou představovat i ostatní firmy v oboru, a to nejen české, ale i zahraniční. Zvýrazněnými tématy budou: automobilový průmysl, stavební textilie, bytový textil a sportovní textilie. Veletrhy STYL, KABO a CLUTEX budou mít tedy i letos charakter multioborového veletrhu, který prezentuje textilní a oděvní průmysl v celé šíři sortimentu.

Co ještě můžete vidět ve stejném termínu v areálu BVV?
S1: Letos poprvé proběhne od 13. do 15. února nový Mezinárodní veletrh vybavení pro outdoorové a zimní sporty. Najdete jej v pavilonu D.
Cosmetics: Ve spojení s módními veletrhy jsme v loňském roce uspořádali první odborný Mezinárodní veletrh kosmetiky. 14. a 15. února proběhne druhý ročník a věříme, že návštěvníky potěší stejně jako ten předešlý. Navštivte pavilon G1, plný módních trendů nejen v kosmetice a kadeřnických službách, ale tentokrát i novinek v oblasti wellness péče.
Na 31. mezinárodních veletrzích módy STYL a KABO budou prezentovány kolekce od téměř 800 značek z 25 zemí, přičemž 70 firem bude v Brně poprvé. Podíl zahraničních vystavovatelů dosahuje opět 33 procent.

A co dále přinese únorový STYL a KABO? Nechte se překvapit! Zapište si do diářů: Brněnské výstaviště, 13.–15. února 2008.

Více na www.bvv.cz/styl

Inzercia

Velkoobchodní centrum módy na internetu Módne tetovanie na vlastnej fotografii!
Čipkové tetovanie - Kuriozity.
Stovky vzorov a motívov tetovaní. Móda a tetovanie? Viac: tetovanie vzory a tetovanie motívy, tetování.
Moderné a módne mená
HappyHairShop.sk