MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pre obchodníkov z oblasti módy v ČR a SR


Kuriozity

Kuriozity

Jana Částková, d-club

PRINCEZNA V KOŽEŠINÁCH
Jemné, chlupaté, měkoučké a heboučké je zahalení v přírodních kožešinkách roztodivných zvířátek i umělých kožešinových modifikací a kreací. Dívenka je princeznou ve zvířecí říši a kdejaké zvířátko jí dalo svůj kožíšek na róbu. To není pohádka – jenom propagace kožešníků. Milovníci přírody se obracejí v hrobě, ale obchodníci si mnou ruce. S přírodními kůžemi a kožešinami dokážou současné technologie zpracování a úpravy divy. Takže platí – jemné, měkké, hebké, lehké, a navíc krásné. Nová zjištění, že kožešiny jsou k přírodě šetrnější než jejich umělé napodobeniny, jen mírně omlouvají ničení života zvířat, ale lepší je buď o tom moc nepřemýšlet, anebo kožešiny raději nenosit, i když hřejí a jsou krásné.

ZADNÍ DEKOLTÁŽ
V módě je dovoleno mnohé, i když někdy zůstává rozum stát – alespoň ten zdravý. Jde totiž o zdraví – když je mikina, která má chránit a hřát, vykrojena obrovským dekoltem v zádové partii. Nic proti krásným lopatkám, ale do mrazu se jim asi chtít nebude. Je tu však řešení – sundá se kapuca, a ta dekolt zakryje. Nebo se přidá další vrstva a záda se nemusí choulit – zůstanou v teple pěkně rovná.

V BARVÁCH PODZIMU
Podzim moc nemilujeme pro jeho vlezlé počasí a krátící se dny, neradi se také loučíme s prosluněným létem. Ale podzim je přece krásný svým gejzírem barev, lehce melancholickou atmosférou a také dobou s očekáváním času Vánoc. No jak kdo – někdo musí finišovat, aby dohonil, co během roku nestihl, někdo má starosti s dárky. A ta slečna na obrázku se oblékla do spadaného listí – v módě je přece dovoleno všechno. Jako inspirace pro vzory, tisky a krajky jsou listy stromů milou a podnětnou přírodninou.

Inzercia

Velkoobchodní centrum módy na internetu Módne tetovanie na vlastnej fotografii!
Čipkové tetovanie - Kuriozity.
Stovky vzorov a motívov tetovaní. Móda a tetovanie? Viac: tetovanie vzory a tetovanie motívy, tetování.
Moderné a módne mená
HappyHairShop.sk