MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pre obchodníkov z oblasti módy v ČR a SR


Kuriozity

Kuriozity

Jana Částková, d-club

OBLEČKY PRO MILÁČKY
Je velkou módou mít své zvíře – a vkus je v této soudobé vášni vskutku vybíravý. Že by snad měli lidé k sobě daleko díky computeromanii a potřeba blízké bytosti byla nahrazena právě tvorem z lidské říše? Nevím, ale psíků, rafanů a ohromných bestií (včetně jejich přebytků) potkávám více než dost. Mnozí jsou šlechtění a šlechetní, jiní mile směskovaní. A když nastane zima, vyrazí v nových modelech. Je to velký byznys, oblečení pro miláčky. Už jsou vidět i na veletrzích a dokonale ladí s oblečením majitelek. Dokonalé oblečky z nejlepších materiálů, značková záležitost i s doplňky. Vedle nich se musí psík v modelu ze starého svetru cítit méněcenně, ale spíš je mu to úplně jedno – naštěstí!
V každém případě ty lidičky z fotek už asi neměly na svršky pro sebe. Kůň se ještě obleče do ochranné pokrývky, ale had se zase co chvíli svleče ze své kůže, chameleon mění barvu. Opičátko nosí plenkové kalhotky, ale co takový krokodýl – ten už jenom rozdává svou kůži na kabelky.

U zvířat ještě zůstaneme

OBLEČKY PRO MILÁČKY
Tentokrát zaječice. Zvířecí říši (jak to asi bude s autorskými poplatky) si dnes propůjčuje ke svým reklamním záměrům kdekdo. Tytam jsou doby, kdy ve světě lechtivého průmyslu vládl stylizovaný ušák playboy. Je ale stále po létech slavnou značkou, které sluší drahé kovy a brilianty. Dnes narazíme velmi často na parohaté obry, ať už jsou to jeleni, sobi či losi, někdy také krávy a koně. V expozicích designu a textilních tisků to bylo v poslední době poměrně často. Na letošním Indigu kralovalo hned několik paroháčů v trendovém fóru, patrně také proto, že stylizované dekorativní arabesky mají často zrcadlovou podobu a proplétají se jako paroží. Tyto zaječí holky byly ale manekýnkami, předvádějícími modelky na rozrůstajícím se veletrhu módy v Miláně na zóně Tortóna (neoZone, Cloudnine, touch, Golden Goose, second live a Try its – to jsou názvy jeho segmentů). To bylo v Miláně ve druhé polovině září, kdy tam vrcholí nejznámější přehlídky. Fotka legendárního Toscaniho (kdysi fotografa Benettonu) na obřích billboardech zahájila kampaň proti chorobné vychrtlosti modelek. To je správné, ale přece jenom na zdravě štíhlých dívkách ty hadérky vypadají lépe. A zajícům to velmi sluší.

Inzercia

Velkoobchodní centrum módy na internetu Módne tetovanie na vlastnej fotografii!
Čipkové tetovanie - Kuriozity.
Stovky vzorov a motívov tetovaní. Móda a tetovanie? Viac: tetovanie vzory a tetovanie motívy, tetování.
Moderné a módne mená
HappyHairShop.sk