MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pre obchodníkov z oblasti módy v ČR a SR


Bude Móda, bude, ...

Bude Móda, bude, ...

Jar-Hor

Jakkoli důležitý je MIPEL, veletrh galanterie, MICAM, věnovaný obuvi, který se koná ve stejném období na témže výstavišti, se může chlubit čtyřikrát větším počtem vystavovatelů (přes 1600), z nichž třetina pochází z jiných zemí. I zde je situace obdobná jak co do mírného optimismu, kterým se vyznačuje poslední rok, tak co se týče stále nových módních podnětů této branže. Je tu celý vějíř možností, od „vintage“ tj. vzpomínek na starší modely z 50. a 70. let minulého století, tak pro technologické materiály. Formy se rozvíjejí od jednoduchých „cviček“ a mokasínů jen s tenkou podšívkou a plochých letních sandálů po rafi novaně vysoké podpatky všeho druhu, hlavně pro nové sandálové tvarování. Nechybějí boty vyšší až vysoké, velmi měkké, například semišové. Pánská obuv často spojuje podněty klasické s novými střihy a prokládáním různých usní. A samozřejmě jsou tu sportovní boty, nyní ne nutně přehnaně objemné, spíš přiléhavé a se spoustou nezvyklých řešení a barevných kontrastů.
Barevnost a touha po ornamentální ozdobě zde jdou ruku v ruce s módou galanterie. Často výrobci jedné branže rozšiřují vlastni kolekci o modely branže druhé.
Také sortiment dětských botiček, jakkoli mají ještě striktnější požadavky než obuv pro dospělé, se stále rozšiřuje o módní nápady. Jsou tu nesčetně hravé, dětské tisky vedle sportovně zaměřených tenisek „jako pro velké“, sandálky občas i s ornamentálním zdobením, a hlavně s aplikacemi kytiček.

Inzercia

Velkoobchodní centrum módy na internetu Módne tetovanie na vlastnej fotografii!
Čipkové tetovanie - Kuriozity.
Stovky vzorov a motívov tetovaní. Móda a tetovanie? Viac: tetovanie vzory a tetovanie motívy, tetování.
Moderné a módne mená
HappyHairShop.sk