MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pre obchodníkov z oblasti módy v ČR a SR


Kuriozity

Kuriozity

Jana Částková, d-club

REKLAMNÍ RAMÍNKA
Plastová ramínka vytvořila nezvyklý model dámských šatů, aby připomněla, že hrají v módním světě svou nezastupitelnou roli. Tyto němé pomocníky denně používáme a už je téměř nevnímáme. Jinou variantou poslušných sluhů jsou věšáky a držáky na šatstvo, sice zabírají místo, ale stojí v prostoru a hadříky nám pěkně větrají. Nejhorší variantou poslušného věšáku je v dobré víře zakoupený rotopéd. Ten stojí u nás na čestném místě, ale moc si nezajezdí – je z něho věšák. A pokud vím, nejen u nás!

CHYTRÁ HORÁKYNĚ
V pohádce Boženy Němcové splnila nadlidský úkol – měla se dostavit na zámek s podmínkou, že nebude ani oblečená, ani nahá, ani obutá, ani bosá, nepřijde ani pěšky, ani vozem. Využila své chytrosti – ve dnešním slangu bychom mohli směle říci kreativity – a zkombinovala nemožné. Podařilo se jí to, v pohádkách je možné úplně všechno. Skoro jako v módním světě, samozřejmě s patřičnými mantinely, představujícími alespoň možnost kreaci nosit. Současné „chytré horákyně“ jsou však moderní a vyřešily by úkol bez mrknutí oka. Hodí se jim sítě všeho druhu a také háček s pro zdobné efekty. Jednu jistotu už mají, nebude jim v parném létě určitě teplo, síťování na opáleném těle vytvoří umělecký efekt, jsou originální a cudně svůdné. Tak mě napadá, co na to řeknou přísní řeholníci v katolických stáncích, kde je nutné vstupovat s pokrytím ramen. Nevím, ale mělo by se to líbit i přísným mužům víry – vždyť modelka není oblečená ani nahá.

RUKAVIČKY NA NOŽIČKY
Z měkké jemné jelenice, každý prst má svou komůrku a na chodidle a prstech jsou protiskluzové plošky, kůže je díky perforaci prodyšná. To není legrace, ale botičky, které se nosí na sport – něco mezi aerobikem, tancem, baletem a chůzí po kolmé stěně. Tak alespoň fi rma Vibram předvedla v živém vystoupení svůj výrobek na Pitti Immagine Uomo v pavilonu sportu. Sportovci- -tanečníci byli jako gumoví a botičky jim usnadnily pohyb i odraz. Firma ale nenabízí jen tento kuriózní vzor, ale celou škálu měkkých botek na různé druhy sportování.

Inzercia

Velkoobchodní centrum módy na internetu Módne tetovanie na vlastnej fotografii!
Čipkové tetovanie - Kuriozity.
Stovky vzorov a motívov tetovaní. Móda a tetovanie? Viac: tetovanie vzory a tetovanie motívy, tetování.
Moderné a módne mená
HappyHairShop.sk