MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pre obchodníkov z oblasti módy v ČR a SR


A máme ji tady! Tak dlouho očekávanou…Ptáte se koho? Co? Přece plavkovou sezónu!

OB

 Léto 2013 je ve znamení pestrých barev a vzorů. Do módy opět přišel kašmírový vzor a květinový potisk. Pokud tyto vzory nevyhovují vašemu vkusu, zvolte jednoduše jednobarevné plavky s nějakou ozdobou např. třásněmi či volánky, s těmi se letos na pláži v davu nudných plavek určitě neztratíte.

Střih záleží především na typu postavy, ale bikinami nikdy nic nezkazíte. Hitem je však střih zvaný bandeau – může být s ramínky i bez nich. (viz obrázek.)

Nestihli jste stále navštívit fitko a tušíte, že ve starých plavkách nějaké to kilčo navíc bude znát? Máme pár rad a tipů jak se těchto obav zbavit lehce a bez diet! Plnoštíhlá postava by měla u výběru plavek volit spíše tmavší spodní část např. s barevným lemem či zdobením v pase. Zdali nejste příliš spokojená se svou postavou, rozhodně nevolte potisk, který vás opticky rozšíří. U většího poprsí je lepší volba vrchní části plavek s pevnými košíčky. Jestliže vám nevadí, že nebudete mít bříško opálené a raději ho schováte v jednodílných plavkách, nemusíte se bát, že nepůjdete s módou, právě naopak. Vhodné jsou i plavky s řasením na břiše a bocích- vzhledu to dodává příjemné zúžení vašeho pasu.

Při nákupu dbejte na kvalitu jak materiálu tak šití. U nekvalitních plavek se často stává, že nejsou podšité a po opuštění bazénu v těchto plavkách zažíváte menší faux pas- všichni návštěvníci koupaliště zamíří pohledy na vás, aby si prohlédli krásně průsvitné plavky a vše co pod nimi ukrýváte. Proto vám doporučujeme ověřené značky jako jsou: plavky Triola, Anita, Self, Triumph. Pro muže pak : Diesel, Calvin Klein , Bruno Banani.

Kvalitní plavky si můžete zakoupit na eshopech www.luxusnipradlo.cz a www.amoresa.cz

Inzercia

Velkoobchodní centrum módy na internetu Módne tetovanie na vlastnej fotografii!
Čipkové tetovanie - Kuriozity.
Stovky vzorov a motívov tetovaní. Móda a tetovanie? Viac: tetovanie vzory a tetovanie motívy, tetování.
Moderné a módne mená
HappyHairShop.sk