MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pre obchodníkov z oblasti módy v ČR a SR


Užijte si kvalitu a nakupujte pouze značkové spodní prádlo!

-sb-

 

Koupit kvalitní spodní prádlo dnes není vůbec jednoduché. Na trhu je totiž obrovské množství různých padělků a napodobenin, které na první pohled od originálu nerozeznáte. Jenže ty mají výrazně menší kvalitu a navíc se ukazuje, že zakoupením podvodně vyrobeného zboží si můžete přivodit zdravotní problémy.

Složitou situaci pro zákazníky potvrzuje i test výhradního dodavatele spodního prádla Calvin Klein Underwear v ČR, který uskutečnil společně s internetovým obchodem Trenyrkarna.cz, jenž prodává pouze originální zboží. Motto Trenýrkárna.cz je „Originální Spodní Prádlo“. Při zkušebních nákupech na internetu se bohužel ukázalo, že většina zboží byly falzifikáty! Další nezávislý text, tentokrát časopisu dTEst, prokázal, že chemické složení padělaného spodního prádla může zvyšovat zdravotní riziko. Různé nebezpečné látky použité při výrobě neoriginálního oblečení můžou dráždit pokožku, způsobit alergickou reakci a v extrémním případě zvýšit možnost onemocnění rakovinou. Toto varování platí nejenom pro pánské spodní prádlo, ale i dámské nebo dětské.
 
Jak koupit originál
Při nákupu na internetu samozřejmě dopředu nepoznáte, zda se jedná o padělek. Přesto to neznamená, že jste bez jakékoliv šance něco ovlivnit. Při internetovém obchodování totiž máte 14 dnů na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu. Jedním z ukazatelů může být absence etikety se zákonnými informacemi o spodním prádle. Zaměřit byste se měli i na cenu. Například u značkových trenýrek Calvin Klein se běžná cena pohybuje od 300Kč výše. Za levnější cenu je můžete sehnat pouze při ojedinělých akcích a výprodejích. 
 
Pokud chcete maximálně možným způsobem eliminovat nákup falešného spodního prádla, snažte se vyhnout nabídkám různých jednotlivců. S těmi se nejčastěji setkáte v různých bazarech a second handech. Podle Ruslana Skopala z eshopu Trenýrkárna.cz je vhodné značkové zboží nakupovat pouze v prověřených obchodech, kde vám poradí zkušení odborníci. Také pro tento účel otevře Trenýrkárna.cz kamenný obchod v pražských Dejvicích. Jestliže chcete mít jistotu originálu, můžete nakupovat právě zde!

Inzercia

Velkoobchodní centrum módy na internetu Módne tetovanie na vlastnej fotografii!
Čipkové tetovanie - Kuriozity.
Stovky vzorov a motívov tetovaní. Móda a tetovanie? Viac: tetovanie vzory a tetovanie motívy, tetování.
Moderné a módne mená
HappyHairShop.sk