MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pre obchodníkov z oblasti módy v ČR a SR


Největší módní veletrh v Asii oslaví čtyřicetiny

MAXI fashion

12. - 15. ledna 2009 v Hongkongu http://hkfashionweekfw.hktdc.com

Již 12. ledna příštího roku začne v Hongkongu největší módní veletrh v Asii (a druhý největší na světě) Hong Kong Fashion Week – tentokrát pro podzimní a zimní sezónu 2009. Veletrh v roce 2009 oslaví již svůj 40. ročník působení. Úspěšné opakovaní této jedinečné události ve světě módy dokazuje, že Hong Kong Fashion Week se stal velmi efektivní obchodní platformou, na které se rok co rok setkávají vystavovatelé s návštěvníky, aby uzavírali úspěšná partnerství. V roce 2008 přilákal tento veletrh ve 4 dnech svého trvaní 1490 vystavujících z 20 zemí a 23700 nakupujících ze 100 zemí a regionů celého světa.
Jedním z návštěvníků loňského ročníku byl pan Hans Mueller, ředitel australské firmy Lowes, který o veletrhu říká: “Jezdíme na Hong Kong Fashion Week od prvního ročníku. Nehledáme tu jen oblečení, ale také osvětlení a vybavení pro naše obchody. Je to pro nás nejdůležitější veletrh v roce.“

Nevadnoucí úspěch Hongkongského týdnu módy pro podzimní a zimní sezónu je založen na dlouhé historii skvělé organizace a marketingu a na relevantní reakci na potřeby módního trhu a průmyslu. Každý rok veletrh elegantně skloubí oděvní odvětví s poslední módou a aktuálními trendy po celém světě.

V roce 2009 se očekává přes 1500 vystavovatelů z celého světa. Představí se nová tematická zóna s názvem Látky & příze, která uvede širokou škálu produktů, mezi jinými bavlnu, výšivky, len a vlnu včetně příze. Návštěvníci se již tradičně mohou těšit na klasické tematické zóny jako je Království módy - Emporium de Mode (luxusní oblečení nejvyšší kvality s poutavým designem), Kojenecké a dětské oblečení, Svatební, společenské a večerní šaty, Salon doplňků - Spice Arena (představí okouzlující řadu klobouků, bot, šátků a kabelek), Spodní prádlo, Galerie Módy (špičková móda z celého světa), a jiné.
Pro návštěvníky, kteří jedou na veletrh poprvé, nabízí pořadatelská společnost Hong Kong Trade Development Council (Hongkongská obchodní rada) jako bonus sponzorované ubytování ve vybraném luxusním hotelu po dobu trvání veletrhu.
V případě zájmu kontaktujte pražskou pobočku HKTDC: Email: prague.consultant@tdc.org.hk, tel.: (+420) 233 323 514.

Zdroj: HKTDC (Hongkongská obchodní rada, email: prague.consultant@tdc.org.hk, tel. +420 233 323 514)

Inzercia

Velkoobchodní centrum módy na internetu Módne tetovanie na vlastnej fotografii!
Čipkové tetovanie - Kuriozity.
Stovky vzorov a motívov tetovaní. Móda a tetovanie? Viac: tetovanie vzory a tetovanie motívy, tetování.
Moderné a módne mená
HappyHairShop.sk