MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pre obchodníkov z oblasti módy v ČR a SR


Kuriozity

Kuriozity

Jana Částková, d-club

HÁČKEM – JEHLICEMI
Dnes lze už téměř archaickými výrobními prostředky, jako jsou háček a jehlice, vytvořit nebývalou krásu (ale i kýč). Kdysi jsme uměli plést i háčkovat všichni a dílky více či méně zdařilými jsme obohacovali své šatníky. Dnes je ruční práce opět vysoce ceněna, háčkem vytvořené kytičky, obruby a sí?ky zvyšují umělecký dojem a hodnotu modelů právě tak jako hrubě pletené pulovry s přírodním aspektem. Tam je třeba mít na mysli kvalitu vstupního materiálu a příze, aby člověk pod tíhou výrobku neklesl k zemi.

„OBĚŠENCI“
Visí zpravidla za límec, ale tyto košile fi rmy Poggianti 1958 jsou každou sezónu uvázány na veletrhu Pitti Uomo ve Florencii za jeden rukáv na tyči. Je to působivá dekorace prodejního artiklu, který je pestrý v celé své nabídce. Produkuje pánské košile společenského, denního i sportovního charakteru. Kromě klasických dezénů se soustřeďuje i na nekonvenční typy tisků. Své košile mívá zajímavě ztvárněné třeba z několika dezénů do působivých barevných celků. Že má fi rma obchodní úspěchy, nenechává nikoho, kdo zavítá do blízkosti jejího stánku na veletrhu, na pochybách.

ZAJÍCI
Modelkami a modely musí být jen krásní mladí jedinci, kteří mají sošnou postavu, symetrickou tvář, nádherné vlasy a ladnou chůzi. Navíc ti, co předvádějí na molech oděvy všeho druhu, nesmějí mít ani deko navíc, a s trpasličí výškou by tam taky nesměli. Ale tady se objevili v roli modelů zajíci, všichni stejní, s ušima, čumáčkem a tlapkami. Ze začátku rozptýlí, ale pak už se obecenstvo soustředí jen na modely, a tak to vlastně má být. Krása modelek odvádí pozornost od předváděného oděvu, ale zase je bonusem, a vše má být v dokonalém souznění. Módní show je přece jen více či méně divadelním představením.

Inzercia

Velkoobchodní centrum módy na internetu Módne tetovanie na vlastnej fotografii!
Čipkové tetovanie - Kuriozity.
Stovky vzorov a motívov tetovaní. Móda a tetovanie? Viac: tetovanie vzory a tetovanie motívy, tetování.
Moderné a módne mená
HappyHairShop.sk