MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pre obchodníkov z oblasti módy v ČR a SR


Články

Najväčšie výhody podnikania na internete

O tom, že v posledných dvoch desaťročiach sa stalo z internetu miesto, na ktorom nájdete úplne všetko, od informácií a zábavy každého druhu až po takmer akýkoľvek tovar, určite viete. Tento fakt zapríčinil aj obrovský boom v podnikaní v tomto prostredí aj u nás. Množstvo podnikateľov, ale aj ľudí bez akýchkoľvek skúseností skúsilo a dodnes skúša šťastie v obchode na internete s vidinou úspechu bez potreby výraznejšej investície. Prečo je to tak? Odpoveď je jednoduchá. Internet ponúka množstvo výhod na podnikanie oproti klasickému offline podnikaniu. V tomto článku Vám popíšeme tri najdôležitejšie výhody.

Maxi Fashion

$o[nazov]

Čím potešiť dieťa bez strachu o jeho zdravie

V súčasnosti sa stále častejšie kladie dôraz na bezpečnosť a zdravie v spojení s čímkoľvek, čo je venované priamo deťom. Nie je to prekvapivý trend vzhľadom ku rôznym prípadom s hračkami, potravinami a tovarom pre deti, ktoré obsahovali vyslovene nebezpečné látky. Prirodzeným cieľom každého rodiča je bezpečnosť potomkov a preto vám prinášame pár jednoduchých tipov na darčeky a produkty, ktorými môžete potešiť každé dieťa bez zbytočného stresu.

Maxifashion

$o[nazov]

KVALITNÍ ČÍNSKÝ TEXTIL

CBTC (China Brand Trade Center) organizuje 18. září 2013 tematický Obchodní den módy a textilu, který se bude konat v Asiacentru v Budapešti. Cílem této akce je zprostředkování kontaktů firem z regionu střední Evropy s tím nejlepším, co mohou nabídnout čínští výrobci, přinést nové možnosti pro zvyšování konkurenceschopnosti a rozšiřování portfolia zboží. Kromě 42 vystavovatelů, kteří mají ve středisku CBTC v Asiacentru stálé expozice, je očekávána účast množství dalších čínských výrobců.

OB

A máme ji tady! Tak dlouho očekávanou…Ptáte se koho? Co? Přece plavkovou sezónu!

Zajisté již formujete postavu už nějaký ten pátek a nyní už zbývá vybrat ten správný kousek, ve kterém vaše křivky skvěle vyniknou, a zároveň budete in.

OB

$o[nazov]

Na jeden lístok z Paríža do Kodane

Podujatia Copenhagen Fashion Week a WHO’S NEXT PRÊT-A-PORTER PARIS vytvorili exkluzívne partnerstvo, na základe ktorého poskytne vstupenka v poradí k ďalšiemu WHO’S NEXT PRÊT-A-PORTER PARIS konajúcemu sa medzi 6-9 júlom 2013 svojim návštevníkom zároveň prístup k dánskym veľtrhom CIFF, Gallery Int. Fashion Fair and Vision, ktoré sa uskutočnia medzi 8. až 10. augustom tohto roka. Zároveň bude táto akcia platiť aj naopak.

OB

$o[nazov]

Spodní prádlo - ideální dárek na Valentýna

Jestliže tápete a stále nemůžete přijít na ten nejoriginálnější dárek, máme pro vás několik tipů. Plyšová srdce i parfémy už dávno vyšly z módy, nejspíš ani hřejivé ponožky či hrnek nebude to pravé ořechové. Chcete-li svou drahou polovičku opravdu příjemně překvapit a užít si tak svátek zamilovaných se vším všudy určitě zvolte nějaké luxusní erotické prádlo.

OB

Užijte si kvalitu a nakupujte pouze značkové spodní prádlo!

Koupit kvalitní spodní prádlo dnes není vůbec jednoduché. Na trhu je totiž obrovské množství různých padělků a napodobenin, které na první pohled od originálu nerozeznáte. Jenže ty mají výrazně menší kvalitu a navíc se ukazuje, že zakoupením podvodně vyrobeného zboží si můžete přivodit zdravotní problémy.

-sb-

Louis

Louis Vuitton je nejlepší světovou módní značkou

Podle nedávné studie, kterou na svých stránkách publikovala společnost Interbrand.com a která hodnotí společnosti z celého světa, je nejlepší světovou značkou v módním sektoru Louis Vuitton. Pořadí firem je určeno jejich celkovou vyprodukovanou hodnotou za rok.

Mgr. Ondrej Bagin

H.I.S

H.I.S dámské a pánské módní trendy z kolekce Podzim/zima 2012/13

Praha, 28. června 2012 - Petrolejová, vínově červená, cihlově oranžová nebo hořčicově žlutá. Tyto podzimní tóny převládají v nové dámské kolekci H.I.S pro období Podzim/zima 2012/13. Doplňují je klasické šedé tóny a černá. Pro nadcházející sezónu nabízí H.I.S také několik atraktivních triček, topů a svetrů s různými variantami dlouhých rukávů. Absolutní hit představují džíny z kolekce „Enjoy your Denim“ se speciálním střihem.

Maxifashion

Veľkoobchod s detským oblečením EMMER

V detailoch sa skrýva úspech - Veľkoobchod s detským oblečením EMMER spustil novinku – internetový obchod www.babygo.sk pre malých odberateľov


Zobraziť všetky články

Inzercia

Velkoobchodní centrum módy na internetu Módne tetovanie na vlastnej fotografii!
Čipkové tetovanie - Kuriozity.
Stovky vzorov a motívov tetovaní. Móda a tetovanie? Viac: tetovanie vzory a tetovanie motívy, tetování.
Moderné a módne mená
HappyHairShop.sk