MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pro obchodníky z oblasti módy v ČR a SR


Veletrh módy MÓDA PRAHA opět zahájí v roce 2008 módní dění v České republice

Veletrh módy MÓDA PRAHA opět zahájí v roce 2008 módní dění v České republice

Lehce elegantní, svůdné, pohodlné a velmi přirozené modely s důrazem na kreativnost a image spotřebitele na jedné straně a na druhé straně džínová móda, původně pracovní oděv, který se stal druhou kůží mládeže a oblíbeným oděvem po celém světě, jsou módními hity pro aktuální trendy v nadcházející sezoně, v roce 2008.

V tomto duchu na 9. mezinárodním veletrhu módy MÓDA PRAHA ve dnech 6.–8. 2. 2008 představí své nové trendové kolekce 170 předních českých a zahraničních firem na výstavní ploše 6000 m2 v secesních prostorách Průmyslového paláce na Výstavišti Incheba Expo Praha v Holešovicích. Veletrh je rozdělen do tří oborových sekcí – oděv, prádlo a módní doplněk – a právě v současnosti přináší nárůst vystavujících firem zabývajících se doplňky, zvláště bižuterií a šperkem. Veletrh bude obohacen také o úspěšné designéry zabývající se autorským šperkem, které můžete navštívit v atypické expozici ve Střední hale Průmyslového paláce. Módní doplněk, šperk či bižuterie, je v módním světě na výsluní a v současnosti se stal nepostradatelnou součástí módního obrazu.
Na veletrhu MÓDA PRAHA se bude poprvé prezentovat na ploše 250 m2 „SVATEBNÍ SALON“, který můžete navštívit ve Střední hale Průmyslového paláce. Budoucí nevěsty a ženichové si budou moci přijít vybrat nejen svatební šaty, snubní prsteny a svatební dary, ale také zorganizovat svatební hostinu.
Čekají vás opět nonstop módní přehlídky na centrálním molu veletrhu, koncipované jako ucelená show módních trendů a moderované Alexandrem Hemalou, s předvedením top modelingových agentur a choreografií špičkových odborníků. Hlavním obrazovým motivem je opět ilustrace významné scenáristky a kostýmní výtvarnice Lucie Loosové, která vás bude provázet celým veletrhem, a návštěvníci budou moci spatřit ilustrační model na zahajovací módní přehlídce ve dnech 6.–8. 2. v 11 hodin.
TRENDOVÉ FÓRUM se stalo přitažlivým bodem veletrhu. Dává možnost představit tzv. módu HAUTE COUTURE, kde přední čeští výtvarníci předvedou svoji kreativní modelovou tvorbu. Návštěvníci se mohou inspirovat modely Heleny Fejkové, Ivany Follové, Beáty Rajské, Jaroslavy Procházkové, Ilony Donátové, Natali Ruden, Petra Kaloudy a Toma Hyblera.
Podpořena bude opět tvorba budoucích návrhářů s využitím jejich kreativity a nápaditosti. Je připraven průřez výtvarnou tvorbou žáků, studentů a posluchačů, od základní výtvarné školy – ZŠ Vodičkova, Praha 1, přes střední odbornou výtvarnou školu – VOŠON Jablonského, Praha 7, po vysoké výtvarné vzdělání v České republice – VŠUP v Praze – Ateliér Módní tvorby akad. malíře Josefa Ťapťucha a Ateliér Design oděvu a obuvi akad. malířky doc. Heleny Krbcové.
Kdo má zájem vzdělávat se v oblasti módy, může přijít na odborné semináře v oblasti módy, kde 7. 2. 2008 v 13.30 hod. ing. Jana Máchalová, historička módy, přednese odborná témata Osobnosti módního světa a Dámské oděvní trendy PODZIM–ZIMA 2008/09 a 8. 2. 2008 ve 13.30 hod. módní prognostička akademická malířka Nina Provaan-Smetanová uskuteční pro zájemce přednášku Módní trendy a kreativita – procházka veletrhy Pret-a-Porter Paris a CPD a GDS Düsseldorf a komentovanou prezentaci Zima 2008/9 – barevné, materiálové a tvarové trendy.
Zajímavou novinkou bude autorská kolekce Jany Fabiánové, jazzové zpěvačky a herečky, která se poprvé představí světu módy na veletrhu MÓDA PRAHA se svou autorskou kolekcí večerních šatů a odpočinkových souprav pro volný čas. U večerních šatů se autorka volně inspiruje orientem a Asií a především klade důraz na citlivé zacházení s materiály a barvami. Pro kolekci odpočinkových souprav zvolila inspiraci folklorem a fúzuje tento vliv s prvky viktoriánské módy. Nositelnost modelů a cenová dostupnost jsou základem její návrhářské filozofie. Česko-francouzský módní dům Taiza představí novou kolekci večerních společenských modelů dne 7. 2. 2008 na slavnostním setkání vystavovatelů a V.I.P. hostů z kulturního a politického života v prostorách Lapidária Národního muzea Praha v areálu Výstaviště INCHEBA EXPO PRAHA v Holešovicích.

Inzerce

Velkoobchodní centrum módy na internetu Doplňky - kontaktní čočky
Krajkové tetování
Módní tetování
vybavení prodejen
Najväčšie výhody podnikania na internete
Účesy | Tisíce účesů, módní střihy, svatební, společenské: účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro krátké vlasy | happyhair.sk | HappyHairShop