MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pro obchodníky z oblasti módy v ČR a SR


Muži v „elasťácích“ aneb budou megíny novým módním hitem?

SB

Muže v legínách jsme doteď s oblibou sledovali jen na baletních představeních nebo rockových koncertech, brzy však možná zaplní i ulice.
 
Novým hitem v pánské módě by se měly stát tzv. megíny neboli pánské legíny. V tento scénář věří jejich „otcové“, zakladatelé společnosti Meggings Man Clothing z Chicaga. Inspirováni úspěchem dámských legín a povzbuzováni přáteli z módní branže spustili v prosinci Adam Freck a Andrew Volk online prodej megín a podle jejich slov se z nich okamžitě stal zákaznický hit. Momentálně jejich kolekce zahrnuje 14 různých stylů a barev ve velikostech od M po XL s cenou kolem 22 eur. 
 
Megíny by podle tvůrců měly následovat dosavadní trend úzkých džínsů (skinny džínsů), které dnes tvoří základ pánských šatníků. Ty jsou však mírně nepohodlné. Megíny spojují výhody úzkých džínsů a sportovních elastických kalhot, jsou tedy na rozdíl od úzkých džínsů pohodlné a zároveň vhodné k běžnému nošení. I přes přiléhavý střih jsou prý univerzálně lichotivé, a navíc mužům poskytují mnoho prostoru. 
 
Výhodou megín je prodyšný materiál (spandex), proto jsou velmi komfortní, a navíc zvýrazňují to nejlepší z mužské postavy. Megíny by dokonce podle majitelů měly sednout každému, protože jsou „funkčně a esteticky přizpůsobené mužské postavě“. 
 
Díky speciální úpravě boků a pasu se v úzkém střihu cítí pohodlně i pánové, kteří jinak vyhledávají v „jistých“ partiích prostor navíc. Materiál je podle majitelů velmi „shovívavý“. Pod megíny si stačí obléknout běžné spodní prádlo. Mužům, kteří si více „chrání svoje soukromí“, majitelé doporučují kompresní šortky. Megíny lze kombinovat s tričky, tílky, bundami a těžkými botami.
 
 
 
Majitelé jsou optimističtí a už dnes předpovídají megínám mainstreamovou budoucnost. Ne všichni však sdílejí jejich entusiasmus. Reakce jsou zatím smíšené, některé hlasy je nazývají přinejmenším kontroverzním kouskem pánského šatníku. Na další vývoj jsme sami zvědavi. 
 
 

Inzerce

Velkoobchodní centrum módy na internetu Doplňky - kontaktní čočky
Krajkové tetování
Módní tetování
vybavení prodejen
Najväčšie výhody podnikania na internete
Účesy | Tisíce účesů, módní střihy, svatební, společenské: účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro krátké vlasy | happyhair.sk | HappyHairShop