MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pro obchodníky z oblasti módy v ČR a SR


STYL a KABO vstupní brána na středoevropský módní trh

Styl a Kabo

Veletrhy módy STYL a KABO se na brněnském výstavišti konají 2x ročně již od roku 1993. Od svého vzniku se profilovaly jako specializovaná B2B přehlídka módního průmyslu.

Cílem pořadatelů bylo vždy vytvořit optimální prostředí pro obchod, prezentaci a mezinárodní spolupráci v těchto odvětvích. Řada dnes známých a etablovaných značek či módních návrhářů vstoupila na módní trh právě v Brně. Díky trvalému zájmu obchodníků z tuzemska i okolních zemí, především pak ze Slovenska, plní veletrhy STYL a KABO svou roli vstupní brány na tyto trhy již déle než dvacet let. Jako jedny z mála v oboru navíc dokázaly přečkat i obtížné období posledních pěti let, kdy módní průmysl zasáhla ekonomická krize, která se dotkla všech veletrhů v Evropě. 

V loňském roce se situace v maloobchodě zlepšila natolik, že nastal zřetelný obrat směrem ke stabilizaci oboru i obou veletrhů. V únoru i v srpnu 2013 se zúčastnilo přes sedmdesát nových vystavovatelů a pozitivní trend pokračuje i letos. Opět se představí přes třicet nových firem a nebude chybět ani zóna s nezávislou designovou módou Fresh Fashion. Celkem se bude prezentovat více než 500 oděvních, obuvnických a kožedělných značek z 15 zemí světa. Jejich aktuální kolekce si od 16. do 18. února 2014 podle očekávání prohlédne více než pět tisíc odborných návštěvníků, tj. především obchodníků a nákupčích. Novinkou je souběžné konání s veletrhem oční optiky, optometrie a oftalmologie OPTA v neděli 16.2.
 
STYL s tradičními i novými vystavovateli
 
Mezinárodnímu veletrhu módy zů-stává věrná dlouhá řada význam-ných textilních a oděvních firem, a to z řad domácích výrobců i dovozců. K účasti se přihlásili všichni tradiční vystavovatelé jako Pleas, Anita Moravia, Favab, Tonak, Karpet, Anytra, Doppler, Sanu Babu, Hegler, CPM, Jopess fashion, Jihočeská textilní, Veltex, Coexis, výrobci košil AMJ, Arikos a R.G.I., dovozci francouzské módy Šulc, Boja a další. Opět budou vystavovat francouzské značky Pause Café a DDP, polský výrobce barevných džínsů Rocks Jeans a vystavovatel PM-styl před-staví portugalského výrobce dámské konfekce Givec. Bižuterii budou tradičně nabízet členové Svazu výrobců skla a bižuterie a dále např. společnosti Kalipra, AEL a další. Po úspěšné premiéře v srpnu 2013 se znovu otevírá zóna alternativní nezávislé módy Fresh Fashion, kterou Veletrhy Brno připravují ve spolupráci s firmou Lovemusic. Nový vystavovatel společnost PROMORAIN na veletrh přiveze špičkové deštníky značky FULTON London. Poprvé se návštěvníci seznámí také s nabídkou společnosti Belleshoes ze slovenského Komárna, která na veletrhu STYL představí vysoce kvalitní oblečení pro sport a volný čas. V zóně Fresh Fashion bude mít premiéru česká módní značka Ritore a Spookid. K významným návratům patří účast mezinárodní společností FELINA, Štěpán Junek Easy Style a společnosti MILETA. Na rozsáhlém stánku o ploše 300 m2 se představí Ptak Moda – největší polský oděvní velkoobchod.
 
KABO ukáže trendy v obuvi a kožené galanterii
 
Největší kontraktační přehlídka v oboru přivítá všechny tradiční vystavovatele a značky jako Wortmann (Tamaris), Rieker, ara Shoes, Mustang, Wendel (Marco Tozzi), Caprice, Lanson (Icebug), Geneze (Romika, Josef Seibel), Legero, TERM, V+J obuv, Gabor, Protetika a další. S koženou galanterií se opět budou prezentovat český výrobce kabelek UNIDAX, Ragazza, Axel accessories, Verde, Hellas star, Arteddy, Sendi design, Borse Design a další. V rámci společné expozice České obuvnické 
a kožedělné asociace se představí firmy Jiří Šnobl, Pegres, Lagen, VTR a Natur produkt. K novým vystavovatelům veletrhu KABO patří společnost HH sportif, která je výhradním dovozcem značek HELLY HANSEN a SELECT. Pozornosti návštěvníků by neměla uniknout ani premiérová expozice polské společnosti Trio PL, která je významným výrobcem luxusní pánské obuvi.
 
Doprovodný program
 
Molo v pavilonu P bude čtyřikrát denně dějištěm přehlídek nových kolekcí vystavovatelů z branže dámské konfekce, spodního prádla, ale i sportovního a nočního prádla a plavek. Tradiční součástí veletrhů STYL a KABO je doprovodný program pro obchodníky. Přednášky a diskusní fóra na aktuální témata připravují odborní garanti obou veletrhů Asociace textilního, oděvního a kožedělného průmyslu a Česká obuvnická a kožedělná asociace.

Inzerce

Velkoobchodní centrum módy na internetu Doplňky - kontaktní čočky
Krajkové tetování
Módní tetování
vybavení prodejen
Najväčšie výhody podnikania na internete
Účesy | Tisíce účesů, módní střihy, svatební, společenské: účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro krátké vlasy | happyhair.sk | HappyHairShop