MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pro obchodníky z oblasti módy v ČR a SR


OPTIMISTICKÉ NÁLADY pro léto 2014

Jana Částková

Čtyři námětové skupiny, které jsou vytipovány pro nastávající jarní a letní sezónu, mají letní optimistickou náladu a shrnují nové vize pro bižutérii a outfity.
 
 
 
 
KVĚTINOVÁ NÁLADA
 
Okouzlující a osvěžující bude zdobení s náměty květin všeho druhu. Je to oslava svěžesti, přirozenosti a barev. Květinové náměty se vyskytnou v nejrůznějším provedení s použitím mnoha materiálů. Ať už jsou to skleněné korálky, barevné plíšky, smalty, plastické vysekávané i textilní materiály a jejich kombinace. Drobné ozdoby, složité náhrdelníky, náramky, brože, náušnice i velké textilní kytky – vše v jasných barvách kvetoucí louky. Někdy v luxusním matovém provedení, jindy v jiskřivé barevnosti či s jasným lesklým plastovým povrchem v kombinaci s potištěnými voály, lesklými satény, vyšívanými efekty i krajkou.
-----------------------------------------------------------------------------
Barvy: lila, žlutá, červeno-oranžová, modrá, jasná zelená, cyklámen, červená, tyrkysová.
 
 
 
 
 
 
 
 
UMĚLECKÝ POP
 
Kreativní energie vyzařuje ze skupiny art a pop street kultury, která je inspirací pro hravé, grafické a geometrické či figurální zdobné předměty. Barevné plastové knoflíky, terče s kovovým zdobením, umělé krystaly, pogumované plastické efekty, smalty, lakované kovy a kovové řetízky jsou aplikovány do náramků, prstenů, náhrdelníků, korálových šňůr a přívěsků, které jsou kombinovány s plátny, denimy, rozpitými potisky a geometrickými vzory.
---------------------------------------------------------------------
Barvy: černá, bílá, jasná žlutá, červená, zářivá modrá a zelená.

 

 

 

 

 

 

SVĚTLO NOCI

Paprsky, třpyty, zářivé efekty a hvězdy na noční obloze jsou inspirací pro mihotavé efekty i jasnou záři na ozdoby v této elegantně laděné skupině. Blýskavá a lakovaná kůže, zlatý a stříbrný lesk na kovových a plastových ozdobách, skleněné krystaly, řetízky, lomené plošky sestavené do jednoduchých i složitých zdobných náhrdelníků, náramků a prstenů. Vyniknou na tmavých textilních strukturách i třpytivých typech či matných potiskách.
--------------------------------------------------------------------------
Barvy: zlatá, stříbrná, kovově lesklé barvy, šedá, modrá.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KMENOVÁ KRÁSA
 
Skupina čerpá z bohaté studnice etnických předloh, z jejich forem, barevných inspirací i nálad rukodělných řemesel. Objeví se tu dřevěné ozdoby, korálky, figurální náměty, kůže, šňůrky, provázky, peříčka, smalty, kameny a textil. Jednoduché ozdoby v přírodní i kmenové barevnosti budou krášlit bavlněné a lněné tkaniny či úplety.
--------------------------------------------------------------------
Barvy: hnědá, béžová, okr, zlatavá, modrá, černá, žlutá, červená, zelená a oranžová.
 

Inzerce

Velkoobchodní centrum módy na internetu Doplňky - kontaktní čočky
Krajkové tetování
Módní tetování
vybavení prodejen
Najväčšie výhody podnikania na internete
Účesy | Tisíce účesů, módní střihy, svatební, společenské: účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro krátké vlasy | happyhair.sk | HappyHairShop