MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pro obchodníky z oblasti módy v ČR a SR


Na jeden lístek z Paříže do Kodaně

OB

Akce Copenhagen Fashion Week a WHO’S NEXT PRÊT-A-PORTER PARIS vytvořily exkluzivní partnerství, na jehož základě poskytne vstupenka na další WHO’S NEXT PRÊT-A-PORTER PARIS, konající se mezi 6. – 9. červencem 2013, svým návštěvníkům zároveň přístup k dánským veletrhům CIFF, Gallery Int. Fashion Fair and Vision, které se uskuteční mezi 8. – 10. srpnem letošního roku. Dánské vstupenky budou zase naopak platit v Paříži. Toto partnerství potrvá dvě sezóny a bude následně prodloužené na zimní výstavy konající se začátkem roku 2014.

Cílem tohoto partnerství je znázornění jednotnosti Evropy v organizování módních akcí a ulehčení práce nákupčích tím, že se jim poskytne vstupenka na čtyři jedinečné evropské akce. Nejdůležitějším cílem je však vytvořit mezinárodní publikum pro všechny tyto akce podporou návštěvy zákazníků ze severní Evropy na výstavě WHO’S NEXT PRÊT-A-PORTER PARIS a zároveň motivovat návštěvníky z jižní Evropy k návštěvě dánských veletrhů. Podle slov organizátorů by mohlo být v nejbližších měsících toto partnerství rozšířeno i o další přední evropské akce této oblasti.

Několik slov od organizátorů:

Díky možnosti využití jedné vstupenky na přední veletrh v Kodani a v Paříži se nám podařilo zjednodušit návštěvu pro odborné začátečníky, kteří se nyní musí zaregistrovat jen na jednu z těchto akcí a automaticky získají přístup na všechny zmiňované veletrhy. Toto je první taková možnost na světě v oblasti módn ch veletrhů a první krok směrem k zvýšení úrovně služeb pro naše návštěvníky a vystavovatele.“ řekl Christian Gregersen, zakladatel a majitel Gallery Int. Fashion Fare Cph.

Kompletní přehled o Coppenhagen Fashion Week najdete na www.cfw.dk. Christian Gregersen c@cfw.dk (+45) 4033 0930.

Inzerce

Velkoobchodní centrum módy na internetu Doplňky - kontaktní čočky
Krajkové tetování
Módní tetování
vybavení prodejen
Najväčšie výhody podnikania na internete
Účesy | Tisíce účesů, módní střihy, svatební, společenské: účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro krátké vlasy | happyhair.sk | HappyHairShop