MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pro obchodníky z oblasti módy v ČR a SR


Doplňky nekončí u kabelek, kontaktní čočky, jak jste je neznaly.

Módní doplňky - kontaktní čočky a clip-in vlasyZávratně se blíží léto a každá z nás chce být na toto období dokonale připravená a sladěná podle vlastních představ, vlastního stylu či nejnovějších trendů. Tento proces se nám snaží ulehčit v nakupních centrech, ale i v jakýchkoliv malých obchůdcích s oblečením a doplňky. Mnohé z nás ale při hledání nových kousků oblečení ani nenapadne, co všechno bychom ještě mohly využít jako doplňky, a ani neuvažujeme nad potenciálem takových produktů.

Jedním z takových detailů mohou být barevné kontaktní čočky. Síla takových čoček se skrývá v jejich obrovské variabilitě a neskutečně bohatém výběru nejen různých barev, od přirozených až po extrémní, ale i ve výběru více rozměrů až po množství kreativních vzorů a motivů. Určitě jste se už setkaly se situací, kdy jste v prodejně zvažovaly nákup nového oblečení, ale barva se vám vysloveně nehodila k barvě vašich očí nebo vlasů. Nenechte se omezovat tímto detailem a zkuste podlehnout pokušení barevných a crazy čoček. Překvapilo by vás, jak je nošení takových čoček jednoduché a pohodlné.

U takovýchto barevných čoček je důležitý výběr barvy, ale i trvanlivosti čoček. V současnosti existuje široký výběr čoček s měsíční, půlroční, nebo dokonce roční trvanlivostí, proto je třeba si předem dobře rozmyslet, jestli máte zájem o krátkodobý experiment, nebo toužíte po permanentnější změně. V případě, že jste rozhodnuta pro takovou změnu, neváhejte a navštivte Happyhairshop.cz, kde najdete široký sortiment nedioptrických barevných a crazy čoček pro každou příležitost. Kromě toho vás zde potěší i velký výběr dalších doplňků, jakými jsou lidské clip-in vlasy, clip-in ofiny a mnoho dalších atraktivních doplňků. Překvapte své okolí a buďte každý den jiná.

Inzerce

Velkoobchodní centrum módy na internetu Doplňky - kontaktní čočky
Krajkové tetování
Módní tetování
vybavení prodejen
Najväčšie výhody podnikania na internete
Účesy | Tisíce účesů, módní střihy, svatební, společenské: účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro krátké vlasy | happyhair.sk | HappyHairShop