MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pro obchodníky z oblasti módy v ČR a SR


Přehlídková mola hlásí velkolepý návrat kožešin na módní scénu!

J. Částková

Nová zimní sezóna přichystala velkolepý návrat kožešin na módní scénu. Snad žádný velký módní tvůrce, salón či ateliér nevynechá ve své kolekci kožich, kožíšek nebo aspoň kožešinový límec, čepici, lem či boa. A tak po mole módní krásy kráčí lišky, medvědi, králíci i drobná kožešinová zvířátka. Nejedná se však o cirkus, ale o řemeslně dokonale, a navíc designově ztvárněné oděvy, které předvádí další nádherné hříčky přírody – modelky. Jedná se o vysokou módu, a tak jsou kožešiny vesměs přírodní. Technologie zpracování kožešin je v současnosti na vysoké úrovni, a tak nás neudiví hra s barvou či divokým vzorem, často je však kožešinám ponechána vizuální přirozenost. V každém případě jsou kožíšky lehké, vzdušné a příjemné tak, aby zdobily, hřály a byly příjemné pro nositelku po všech stránkách. Představují tak dokonalou kvalitu i komfort. Jsou také velmi různorodé, jak ukazují naše obrázky.

Světlá modrá a kontrast vysokého lesku a matu. Kožíšek z kolekce Blumarine.

 

 
 
Kontrast nahodilé přírody a dokonalé zpracování k rajkového modelu není náhodný. Kožíšek od Anny SUI je měkce zpracovaný s krátkým zvlněným, střapatým vlasem a doplňuje uhlazenou róbu.
 
 
 
Dlouhovlasá multikolorově zbarvená kožešinová vesta je nápaditá, právě tak jako nápadná. Působí velmi mladistvě. Jen jeden neví, kde se to z víře vlastně vyválelo? Model je od Emporio Armani.
 
 
 
Kožešinové bolerko v jasně červené barvě skvěle doplňuje pletený model s klasickou vzorovou tematikou od Blugirl.
 
 
 
Černá kožešinová k reace od Elie Saab je velkolepá svou nekonvenční formou a nezvykle dlouhým a lesklým vlasem.
 

foto: profimedia.cz

 

Inzerce

Velkoobchodní centrum módy na internetu Doplňky - kontaktní čočky
Krajkové tetování
Módní tetování
vybavení prodejen
Najväčšie výhody podnikania na internete
Účesy | Tisíce účesů, módní střihy, svatební, společenské: účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro krátké vlasy | happyhair.sk | HappyHairShop