MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pro obchodníky z oblasti módy v ČR a SR


Malí Seveřané - Trendy dětského oblečení pro módní sezónu jaro/léto 2013 z Kodaně

-SH-

Trendy dětského oblečení pro módní sezónu jaro/léto 2013 z Kodaně

Kodaňský veletrh CPH Kids nabídl v srpnu vystavovatelům, návštěvníkům i zástupcům médií přehlídku dětské módy, na které byly prezentovány základní trendy pro sezónu jaro/ léto 2013. Svoje modely určené pro děti na této show představily značky Christina Rohde, BangBang Copenhagen, PopUpShop, Poppy Rose, Molo, Indikidual, Soft Gallery, Mads Nøregård, Mini Rodini, Kulör, Knast by Krutter, New Generals Mini Nümph, MarMar Copenhagen, Angulus, Petit by Sofie Schnoor, I Dig Denim, Ziestha, Mini A Ture, Lego Wear, Ebbe, Småfolk, FUB, Serendipity, Sprout by Gro, Katvig, Petit Nord, Nova Star a další.

Detské oblečenie

Malí modelové byli vybráni na castingu, který se konal jen několik dní před samotnou show – a někteří z nich si tuto úlohu dokonce vyzkoušeli poprvé. Trendy atmosféru podpořila kromě výborných výkonů dětí také skvělá scénografie a hudba. Klíčovými momenty sezóny jaro/léto 2013 by mělo být sofistikované mixování a kombinování. Jemné, světlé barvy smíchané s tradičními základními barvami vytvářejí příjemné kombinace. Na jaře a v létě uvidíme děti také v jasných barvách, protože tento oblíbený trend posledních roků plynule přechází i do další sezóny.

Detské oblečenie

Tuto zajímavou přehlídku zaplavila směs několika stylů – od nostalgicky tradičního až po mírně futuristický. Novinkou nadcházející sezóny bude jejich smělé a hravé kombinování, což je velmi vhodné pro děti, avšak inspirovat se mohou také jejich rodiče.

Z barevné škály převládala tělová a pudrová, v kombinacích s červenou, oranžovou, popřípadě růžovou. Bohatě zastoupeny byly také detaily, jako například límce, a dále volány na topech, rukávech a sukních a také nabírané spodní lemy blůziček, tunik a šatů. Populární zůstávají i nadále potisky – měla by převládat tropická, indiánská a surf tematika. Dobrou zprávou je to, že módní zůstávají nadále dívčí overaly, ale v nových, odvážných barevných kombinacích a přiléhavých střizích. Mezi plavkami by měly převládat vintage střihy i vzory, které se inspirují padesátými léty – včetně velmi oblíbených pruhů.

foto: cfw.dk

 

Inzerce

Velkoobchodní centrum módy na internetu Doplňky - kontaktní čočky
Krajkové tetování
Módní tetování
vybavení prodejen
Najväčšie výhody podnikania na internete
Účesy | Tisíce účesů, módní střihy, svatební, společenské: účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro krátké vlasy | happyhair.sk | HappyHairShop