MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pro obchodníky z oblasti módy v ČR a SR


Únorové veletrhy módy STYL - KABO jsou za dveřmi

Jubilejní 40. srpnové veletrhy módy jsou úspěšně za námi a ty únorové jsou již v očekávání. Tým pořadatelů připravil pro všechny vystavovatele lákavou nabídku zvýhodněných cen za pronájem výstavní plochy. V pořadí již 41. ročník kontraktačních veletrhů módy STYL a KABO, které jsou stále určeny pouze obchodníkům, začnou v neděli 17. února 2013 a potrvají do úterý 19. února 2013.

Pro výrobce a obchodníky – firmy z oděvní a obuvnické branže – připravili pořadatelé 41. ročníku veletrhů módy STYL a KABO zvýhodněné nabídky. Do speciální nabídky patří tzv. „balíček“, kde je pod jednou cenou zahrnuta výstavní plocha, registrační poplatek, výstavba expozice, technický poplatek i technické přívody! Pořadatelé nabízejí i stánky z řady PREMIUM, které budou umístěny ve vyhrazených figurách ve frekventované části hal.

Pro odborné návštěvníky veletrhů je připraveno několik novinek. Například nová služba, tzv. Matchmaking, usnadní sjednání schůzek na stáncích vystavovatelů v průběhu veletrhů. Obchodník si může domluvit obchodní schůzku s kterýmkoli z vybraných vystavovatelů. Kontaktní formulář, který ji zprostředkuje, bude připraven na stránkách veletrhů STYL a KABO. Pro přehled o vystavovatelích bude k dispozici na webu elektronický katalog, tzv. i-katalog firem, který je nejenom seznamem vystavujících firem a značek, ale zároveň je to i propagační nástroj, který si jednotliví vystavovatelé mohou v průběhu roku sami editovat.

V únoru 2013 se opět můžeme těšit na vybrané kolekce módních návrhářů v rámci soutěže Top Styl Designer a samozřejmě také na vítěze, kterého pro rok 2013 vybere odborná porota.

A jaké byly srpnové veletrhy?

Během tří dnů se na brněnském výstavišti představilo na 279 vystavovatelů z 12 zemí a na výstavní ploše větší než 8.000 m² předvedli výrobky 575 oděvních, obuvnických a kožedělných značek. Poprvé se v Brně prezentovalo 35 nových vystavovatelů. Podíl zahraničních vystavovatelů dosáhl 28 % a veletrhy navštívilo přes 5300 obchodníků, z toho ze zahraničí 567 z 20 zemí. Významně se také rozšířil doprovodný program pro odborníky, který řešil aktuální témata současného oděvního a obuvnického trhu.

Ke značkám nově vstupujícím na český trh patří třeba luxusní dámské prádlo Daniel Hechter, maďarské plavky a plážové oblečení Bahama Collection, francouzská dámská móda Pause Café nebo luxusní pánské košile Metzler. Světovou novinkou domácí provenience byly župany a koupelnový program z unikátního materiálu prowell®, který byl vyvinut ve spolupráci s odborníky z Technické univerzity v Liberci. Výrobky z tohoto funkčního materiálu s jedinečnými vlastnostmi představila firma Texsr z Českých Budějovic. Na veletrhu KABO měly premiéru třeba italská dívčí obuv Lelli Kelly, španělské kabelky Hispanitas nebo francouzské kabelky S. Fiorentino. Jedinečným projektem, který zviditelnil tradice domácí kožedělné výroby, se stala Kreativní dílna – výroba rukavic v přímém přenosu. Do pavilonu P se přestěhovala celá dílna rukavičkářského mistra Stanislava Váchy z Dobříše, který přímo na místě vyráběl rukavice na míru návštěvníkům veletrhu.

Další informace o únorových veletrzích a nabídkách pro vystavovatele naleznete průběžně na www.styl.eu nebo na www.kabo.cz. Následující 41. ročník Mezinárodních veletrhů módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO se uskuteční v termínu od 17. do 19. února 2013.

foto: STYL&KABO

 

Inzerce

Velkoobchodní centrum módy na internetu Doplňky - kontaktní čočky
Krajkové tetování
Módní tetování
vybavení prodejen
Najväčšie výhody podnikania na internete
Účesy | Tisíce účesů, módní střihy, svatební, společenské: účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro krátké vlasy | happyhair.sk | HappyHairShop