MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pro obchodníky z oblasti módy v ČR a SR


Pánská zimní móda bude přát odvážným

Pánská zimní móda bude přát odvážným

-SB-

Nová zimní sezóna 2012/13 přináší do mužských šatníků originalitu a odlišnost. Přehlídky světových návrhářů nabídly mnoho nápadů, díky nimž si každý muž může vytvořit vlastní, jedinečný styl. Už jen se nebát experimentovat!

Většinu přehlídkových mol zaplnily sofistikované outdoorové motivy, které spojovaly nápady hlavních návrhářů, jako jsou např. Burberry či Tommy Hilfiger. Styl britského džentlmena dodal klasickým venkovským a jezdeckým kouskům luxusní nádech. Zahlédnout jsme mohli semišové, ale také prošívané kabáty sahající k bokům i mírně pod ně. Tradiční tartan spolu s pleteninami vytvořily neopakovatelné roláky a pulovry. Nadcházející zimní sezónu na vzory určitě nezapomeňte!

Pro odvážnější a divočejší povahy předvedl svou představu outdoorové módy Frankie Morello. Klasiku oživil množstvím etno a tribal doplňků. Typické outdoorové materiály jako semiš, vlnu či kožešinu návrhář ozvláštnil třásněmi, což dodalo oblečení ducha volnosti. Odnímatelná kožešina utvořila z každého kabátu univerzální model na podzim i zimu.

Návrháři nezapomněli ani na městskou módu a skutečně jsme u mnohých zahlédli velké množství střihů plné aktivních a městských prvků. Společným motivem přehlídek od Calvina Kleina po Neil Barreta byl color blocking a prošívání. Z barev dominovaly černá, šedivá, hořčicová, hnědá, odstíny modré a zelené. Úzké, nebo naopak volné nohavice se kombinovaly se sportovními bundami s kapucí či s pulovry. Nechyběly ani metalické prvky či materiály.

Duch minulosti byl přítomný na přehlídce Dolce&Gabbana, která zaváněla italskou historií díky bohatě zdobené barokní kolekci. Hlavním motivem spojujícím většinu modelů byly velkolepé zlaté výšivky. Pohodlné volné nohavice se vyznačovaly různými vzory a sníženým sedem. Nechyběly ani prvky luxusu jako např. samet, brokát a satén.

Mladou rebelující generaci už delší čas oslovuje punk styl, který do svých modelů zakomponovali např. Frankie Morello, Versace či Tom Browne. Ozdobou úzkých nohavic i kabátů byly cvočky, ostny a kovové řetězy. Klíčovým materiálem byla samozřejmě kůže, která patřila tradičním motorkářským bundám, vestám, ale i nohavicím.

Inzerce

Velkoobchodní centrum módy na internetu Doplňky - kontaktní čočky
Krajkové tetování
Módní tetování
vybavení prodejen
Najväčšie výhody podnikania na internete
Účesy | Tisíce účesů, módní střihy, svatební, společenské: účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro krátké vlasy | happyhair.sk | HappyHairShop