MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pro obchodníky z oblasti módy v ČR a SR


Blíží se jubilejní 40. ročník veletrhů ST YL a KABO

Blíží se jubilejní 40. ročník veletrhů ST YL a KABO

Ve dnech 19. do 21. srpna 2012 proběhne v Brně na výstavišti tradiční prezentace módních značek, novinek a trendů pro sezonu jaro–léto 2013 – a to jako jediná v České republice a na Slovensku.

NOVÉ ZNAČKY A KOLEKCE

Na 40. ročníku veletrhů STYL a KABO se obchodníci mohou těšit na novinky pro módní sezonu jaro–léto 2013, které budou nabízeny jak tradičními, tak i novými výrobci a dodavateli. Představí se celkem přes 500 značek ze čtrnácti zemí světa. Veletrhu módy STYL, kterému budou dominovat modely a kolekce dámského a pánského spodního prádla a plavek, se poprvé představí firma Fashion Island – dovozce jihoamerické luxusní módy, plavek a plážových doplňků světových značek Saha, Sabz a Paradizia. Maďarská firma Bamuti poprvé nabídne pro český a slovenský trh kolekce plavek a plážového oblečení značek Bahama – zboží z karibské oblasti, a Maria Bartos Collection – plavky na každou postavu. Poprvé se v Brně také představí značka MEY – německý výrobce kvalitního spodního prádla. Svoje novinky uvede také německá firma Naturana – největší výrobce prádla a plavek v Evropě. Společnost Mag móda Plus z Bratislavy poprvé představí nové modely dámských šatů značky Dorén Apparel. Firma Blue Trading Group bude prezentovat značku Geisha – dámská móda z Nizozemska, která zcela nově vstupuje na český trh. Nové značky dámské konfekce Santa Carla a Senessa ve své premiéře na veletrhu STYL předvede společnost Chic Fashion. Novinky z oblasti bižuterie premiérově představí značka Dolly Martin – svět exotické krásy, a česká firma FaBOS z Jablonce nad Nisou zase štrasovou bižuterii zdobenou komponenty značky Swarovski.

SVĚTOVOU NOVINKU PŘEDVEDE MISS ROKU 2009

Iveta Lutovská, bývalá Miss 2009, která se stala tváří výrobků českobudějovické společnosti TEXSR, s. r. o., bude na předváděcím molu v pavilonu P, a to v rámci přehlídky Lingerie & beachwear show propagovat župany z unikátního materiálu Powell. Tento materiál je světovou novinkou a svými vlastnostmi předčí stávající výrobky z materiálu froté. Má rozdílné vlastnosti na lícové a rubové straně a lze jej použít na plážové, koupací, hotelové, wellnesové a fitness textilie. Iveta Lutovská bude k vidění nejen na molu, ale také v expozici firmy TEXSR, umístěné v pavilonu P, kde bude pomáhat s propagací výrobků z materiálu Powell.

O BOTY JE STÁLE VELKÝ ZÁJEM

Ani na veletrhu obuvi a koženého zboží KABO nebudou chybět nové značky a novinky. Poprvé se v Brně představí italská značka luxusní dámské obuvi Bruno Premi. Další novinkou bude obuv a kabelky španělské značky Hispanitas. Firma HP Čechtín si pro letošní 40. ročník připravila novinku z oblasti dětské obuvi –bačkorku vzor 708. Kvalitní a certifikovanou obuv pro nejmenší představí další česká firma Jonap. Veletrh KABO je umístěn do pavilonu F a v rámci doprovodného programu proběhne v neděli 19. srpna 2012 vyhlášení výsledků 6. ročníku soutěže mladých designérů obuvi a kožené galanterie o Cenu Nadace Jana Pivečky spolu s předáním ocenění „Česká kvalita“, „Žirafa“ – zdravotně nezávadná dětská obuv“. Výrobce, návrháře a obchodníky s obuví a koženou galanterií jistě zaujme workshop za účasti českých a zahraničních předních odborníků z výzkumných ústavů a zkušeben obuvi v Evropě s názvem „Využívání testování, zkoušení a certifikace obuvi a značek kvality v zemích EU“.

ČEŠTÍ VÝROBCI NA VELETRZÍCH STYL A KABO V BRNĚ

Jedním z hlavních důvodů návštěvy obchodníků ze zahraničí na veletrzích STYL a KABO je vyhledávání kvalitního českého zboží a navazování kontaktů s českými výrobci. Na jubilejním 40. ročníku veletrhů STYL a KABO se představí českých výrobců hned několik desítek a se svými kolekcemi se budou ucházet o zájem obchodníků i přízeň odběratelů. Kvalita „Made in Czech Republic“ je ve světě známá a v mnoha případech poráží „levné“ výrobky z Číny nebo Indie. Právě postupně se měnící trend od kvantity ke kvalitě dává českým výrobcům možnost uspět i na zahraničních trzích našich západních či východních sousedů. Seznam českých výrobců, kteří se zúčastní Mezinárodních veletrhů módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO, naleznete na webových stránkách www.styl.eu.

POUTAVÝ DOPROVODNÝ PROGRAM

Kromě seminářů, workshopů a vyhlašování výsledků soutěží jsou stěžejním lákadlem pro odborné návštěvníky kontraktační módní přehlídky. Tentokrát se budou na jediném „obřím“ předváděcím molu v pavilonu P během tří dnů střídat čtyři módní přehlídky. Dvě klasické: STYL SHOW – módní přehlídka kolekcí dámské a pánské módy, a Lingerie & beachwear show – módní přehlídka kolekcí prádla, plavek, županů a punčochového zboží, a dvě speciální: Power of design – inspirativní kolekce úspěšných návrhářů z České republiky, Slovenské republiky, Polska a Německa, a Magic berries – kolekce dámského a pánského spodního prádla a plavek pro módní sezonu jaro/léto 2013 z USA a Itálie. Třešničkou na dortu doprovodného programu bude Costume in history aneb Kostým – stálice dámských šatníků, inspirativní výstava modelů kostýmů ze 30. až 90. let dvacátého století z ojedinělé textilní sbírky Muzea města Brna. Zajímavá bude také retrospektiva Back in time – malé ohlédnutí za historií čtyřiceti ročníků módních veletrhů STYL a KABO.

JE DŮVOD NAVŠTÍVIT BRNO?

I když ekonomická situace v Evropě a v České republice není zrovna v nejlepší kondici, zájem vystavovatelů zúčastnit se veletrhů STYL a KABO je stabilní. A mírný optimismus přinášejí také noví vystavovatelé, výrobci a značky, kteří se srpnových veletrhů zúčastní poprvé. Obchodníci, nákupčí, podnikatelé, návrháři a designéři, kteří se pohybují v módním průmyslu, by si určitě návštěvu jubilejních kontraktačních veletrhů módy STYL a KABO neměli nechat ujít. Všichni odborní návštěvníci mohou využít nabídky pořadatelů na zvýhodněné vstupné za pomoci on-line předregistrace, která je dostupná na webových stránkách veletrhů. Pořadatelé i v srpnu zvolili dny konání od neděle do úterý – 19. až 21. srpna 2012. Podrobné informace o jubilejním 40. ročníku veletrhů módy STYL a KABO naleznete na webových stránkách www.styl.eu nebo www.kabo.cz.

Inzerce

Velkoobchodní centrum módy na internetu Doplňky - kontaktní čočky
Krajkové tetování
Módní tetování
vybavení prodejen
Najväčšie výhody podnikania na internete
Účesy | Tisíce účesů, módní střihy, svatební, společenské: účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro krátké vlasy | happyhair.sk | HappyHairShop