MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pro obchodníky z oblasti módy v ČR a SR


Doplňky sezony Podzim – Zima 2012/2013 ve znamení coincidentia oppositorum

Doplňky sezony Podzim – Zima 2012/2013 ve znamení coincidentia oppositorum

-SB-, foto: profimedia.cz

Trendy nadcházející sezony ukazují, jak je možné povýšit syntézu antagonistických prvků na neopakovatelné a jedinečné kreace. Podzimní a zimní sezona bude opět klást důraz na originalitu – její cílovou skupinou jsou proto sebevědomé ženy, které touží po odlišnosti. Výrazné doplňky budou nevyhnutelností. Stejně jako hlavní konfekce budou také doplňky kombinovat zdánlivě nekombinovatelné: jemné materiály spolu s tradičními pleteninami, retro styly s moderními, maskulinními prvky se ženskými. Hlavním mottem se stává oslava multikulturality a touha po toleranci. Hlásí se návrat k přirozenosti a tradičním přístupům. Citelná je naléhavá potřeba kvality, což deklaruje používání prvotřídních materiálů a kladení důrazu na perfektní zpracování.

Většině přehlídek, které udávaly módní trendy Podzim – Zima 2012/2013, kraloval maskulinní nádech, který však v konečném důsledku ještě více zdůraznil ženskou křehkost. Outfitům evokujícím unikátní styl George Sandové, nebo později narozených Marlene Dietrichové či Katharine Hepburnové, dominovaly teplé zemité přírodní odstíny hluboké červené nebo středně hnědé. Množství károvaných vzorů a doplňků z pravé kůže dýchalo anglickou klasikou.

Pletené šály
Tento příjemný zimní doplněk, který vnáší komfort a teplo do zimních studených dní, bude v nadcházející sezoně velmi trendový. Rozměrné, s láskou vyrobené originální háčkované plédy, indiánská ponča a paštunské přikrývky zajistí své nositelce značnou dávku tepla a zejména oblíbeného retro vzhledu. Je kladen důraz na použití přírodních materiálů, tradičních střihů a velkého množství nejrůznějších vzorů a ornamentů. Plédy jemných odstínů, které jsou vyrobené z té nejjemnější kašmírové vlny, jsou lemovány pestrými střapci a určitě zkrášlí i ten nejpochmurnější zimní outfit.

Pop styl
Velmi zajímavou kombinací budou střevíce s hadím vzorem ve výrazných pop barvách, které hlásají návrat disko kultury osmdesátých let. „Pytonky“ budou svůdné zejména v barvách, jakými jsou mátově zelená, višňově červená, slunečnicově žlutá nebo fialová. Hadí vzory dodají sexy rockový nádech vysokým, ale také kotníčkovým botám, popřípadě sandálům.

Pohodlí, kvalita a tradice
Do popředí se dostává tradiční design obuvi spolu s použitím prvotřídních materiálů. Inovativním prvkem je použití netradičních kombinací barev a materiálů. Odlišovat (minimálně barevně) by se měla zejména zadní a spodní část obuvi. Můžeme se těšit hlavně na „london look“, který zahrnuje kotníčkové Chelsea, oxfordky, ale také obuv oživující grange styl devadesátých let. Ty všechny budou ve vysoce kvalitním provedení, s čistými liniemi – a stanou se proto perfektním doplňkem k úzkým kalhotám.

Kabelky opět do ruky
Hranaté kabelky jakékoli velikosti nošené v ruce dodají každé ženě bezostyšnou nonšalantnost a luxus. V měkkém i pevném provedení jsou osvěživě současné. Velmi stylová jsou i nadále psaníčka a také klasické kabelky s pevnými držadly – takzvané lékařské kabely (které jsme viděli například na přehlídce značky Lui Vuitton).

Pouta, ostny a šrouby
Tyto doplňky jsou obvykle symbolem silné a vášnivé lásky, pro některé nositelky dokonce i talismanem. Masivní šrouby, matice a cvoky, které zdobí silné dřevěné náramky – tato zajímavá směs umělého a organického materiálu zajistí každé ženě neohrozitelný výraz.

Luxusní jezdecké rukavice
Tato zajímavá kombinace propůjčuje rezolutně nesportovnímu designu atletický akcent. Výrazné kombinace červené a černé, použití různých materiálů na zápěstí, v dlani a dokonce i na prstech – to jsou zdánlivé drobnosti, které však zaručují efekt luxusu a zároveň závan sportovního ducha.

Všudypřítomné opasky
Letošní podzim a zima mají v plánu zvýrazňovat ženské křivky. Opasek ovinutý kolem jakéhokoliv topu – dlouhého svetru, košile, trička nebo šatů – stejně jako (a to zejména) silného (dlouhého i kratšího) kabátu nebo saka – dodá elegantní linii jakémukoliv typu postavy.

Inzerce

Velkoobchodní centrum módy na internetu Doplňky - kontaktní čočky
Krajkové tetování
Módní tetování
vybavení prodejen
Najväčšie výhody podnikania na internete
Účesy | Tisíce účesů, módní střihy, svatební, společenské: účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro krátké vlasy | happyhair.sk | HappyHairShop