MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pro obchodníky z oblasti módy v ČR a SR


Plavková sezona 2012 bude opět eklektická

Plavková sezona 2012 bude opět eklektická

-SB-

Vláda retro

Dnešní moderní žena (nebo spíše každý módní designér) nachází inspiraci pro své modely zejména v minulosti. Tento vintage trend se v sezoně 2012 promítne hlavně do střihů bikin. V centru pozornosti jsou zejména bikiny s vysokým pasem spodního dílu – trend, který přijali v tomto roce skutečně všichni designéři. Ženy, pro které je takovýto střih přece jen příliš silnou kávou, si určitě vyberou z množství miniaturních bikin anebo jednodílných plavek. Designérům se podařilo předvést, že fádní nemusejí být ani jednodílné plavky. Na molech se objevilo množství kreativních střihů s inovativními nápady. Všimněte si, že dvojdílné plavky jsou čím dál romantičtější – zatímco jednodílné plavky jsou stále více a více avantgardní.

Tropické a etno inspirace

Vzory plavek pro letní módní sezonu 2012 dokládají, že designéři jsou stejně jako my ostatní fascinováni dálkami a cestováním. Na molech jsme proto mohli vidět modely inspirované americkými a africkými domorodci, Marokem nebo australskými aborginijci. Designéři koketovali s motivy ovoce, tropických rostlin nebo zvířat s hlavním cílem – navodit pocit tropického ostrova. Hravé vzory, zajímavé tvary a veselé potisky v nápadných barevných provedeních poskytují zajímavý protipól k minimalistickým a černobílým provedením. V těchto odvážných a jasných barvách bude vypadat každá žena skutečně stylově – a zároveň jsou skvělou příležitostí k tomu, jak se na pláži odvázat a užít si se svými plavkami mnoho zábavy.

Jasné barvy

Barevná paleta na rok 2012 je plná zářivých a slunečných barev. Na molech převládaly multibarevné, intenzivní odstíny tropických barev. Milovníci černobílé klasiky však nemusí mít obavy – také tyto barvy jsou nadále in. Při výběru nových plavek je však potřeba vzít v úvahu širokou nabídku nádherných zářivých barev, ve kterých budou nové kolekce k dispozici. Všechny – od ohnivě červené posytě oranžovou nebo tropicky tyrkysovou – budou šik, takže pokud neupřednostňujete nošení vzorů, je tu množství krásných jasných barev, ve kterých budou plavky pro léto 2012 dostupné. Navíc barvy obou dílů nemusejí být stejné, a proto je možné si s nimi pohrát a zvýraznit přednosti – a nebo u některých žen zakrýt případné nedostatky postavy.

Jemně zakrytá

Vyrazit na pláž v roce 2012 ve velkém stylu může každá žena zahalená do stylově jemného či průsvitného svršku. Do módy přicházejí ve všech možných provedeních – včetně velkých triček, sukní, maxi i mini šatů, dokonce i kalhot, vkusně zkombinovaných s plavkami.

Mnoho lesku

Akcentem budoucí sezony je třpytivé zdobení, které své nositelce zaručí jemný půvab. Lesklé vyšívané detaily přidávají kolekcím punc noblesy. Standardem pro rok 2012 je proto zlato ve všemožných provedeních.

Inzerce

Velkoobchodní centrum módy na internetu Doplňky - kontaktní čočky
Krajkové tetování
Módní tetování
vybavení prodejen
Najväčšie výhody podnikania na internete
Účesy | Tisíce účesů, módní střihy, svatební, společenské: účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro krátké vlasy | happyhair.sk | HappyHairShop