MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pro obchodníky z oblasti módy v ČR a SR


Mezinárodní veletrhy módy STYL&KABO

Mezinárodní veletrhy módy STYL&KABO

Nové značky, nové firmy, noví vystavovatelé

V průběhu tří dnů se v únoru na brněnském výstavišti představilo 390 vystavovatelů ze 17 zemí na více než 10.000 m2, kteří předvedli výrobky od více jak módních a obuvnických 625 značek. Největší zahraniční zastoupení měli vystavovatelé ze Slovenska. Na rozloze 550 m2 se prezentovalo 38 fi rem, povětšinou z textilních a oděvních branží. Veletrhu obuvi a kožených doplňků KABO dominovali zase vystavovatelé z Rakouska a Německa. Potěšující pro pořadatele byla účast 42 fi rem, které na veletrzích módy vystavovaly poprvé, zejména s kolekcemi známých a renomovaných značek. Své novinky předvedla věhlasná značka spodního prádla Donna Karan New York, stejně jako PLEASURE STATE – australská značka vyrábějící kolekce spodního prádla Victorias ´Secret zdobené krystaly Swarovski. V konfekci představila rakouská fi rma BUTKA FUR prvotřídní kožešinové výrobky, švédská značka FIVE SEASONS zase sportovní oblečení v rozmezí od dětských až po nadměrné velikosti dospělých. LEGO WEAR vstoupil poprvé na český a slovenský trh s kolekcemi oblečení pro děti ve věku 0 až 12 let. Opomenout nemůžeme ani značky IRON FIST - boty a textilie, jejichž design tvoří nejlepší světoví undergroundoví a „street“ umělci a nebo SKUNK FUNK – španělská designová móda. Mezi vystavovateli s obuví a koženými doplňky se představila světová značka módních kabelek BETTY BARCLAY. Značka SERPENTI představila luxusní, ručně šité dámské kabelky z krajty mřížkované a poprvé se na českém trhu objevila nizozemská značka obuvi UNITED NUDE. Znovu obrozenou značku NOVESTA a její gumovou i textilní obuv přivezla na veletrh KABO slovenská společnost VULKAN. To je jen krátký výčet značek, které obdivovali návštěvníci únorových veletrhů STYL a KABO, mezi nimiž ani tentokrát nechyběla první dáma České republiky paní Livie Klausová.

Nevšední doprovodný program

Doprovodný program byl našlapaný soutěžemi Top Styl Designer a Top Model, 30-ti kontraktačními přehlídkami a čtyřmi odbornými semináři, z nichž přednáška akademického malíře Josefa Ťapťucha na téma: „Módní design v oblasti sériové výroby oděvů“ sklidila u návštěvníků nevídaný ohlas. Velice přínosný byl i seminář určený vystavovatelům na téma „Jak z veletrhu vytěžit co největší publicitu a jak zvýšit publicitu své značky“. Na veletrzích módy nechyběly ani nové odpočinkové a občerstvovací zóny, stejně jako představení nového výstavářského systému stánků PREMIUM.

A jaký bude další, již 38. ročník kontraktačních veletrhů módy a obuvi?

Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO jsou jediným místem koncentrace poptávky a nabídky v módní branži pro Českou republiku, Slovensko a země střední a východní Evropy. Vystavovatelům nabízí unikátní možnost prezentovat nové kolekce v atraktivním a exkluzivním prostředí moderních pavilonů. Veletrhy módy si i nadále zachovají kontraktační charakter určených k setkávání odborníků a obchodníků v oblasti textilního, oděvního a kožedělného průmyslu. Nový termín konání veletrhů STYL a KABO je od 21. do 23.srpna 2011. Dochází tedy ke změně výstavních dnů: od neděle do úterý. Poslední den bude navíc provozní doba veletrhů prodloužena do 17,00 hodin. Hlavními důvody této změny je - umožnit návštěvu veletrhů i obchodníkům z menších prodejen a provozoven, kteří nemohli z provozních důvodů veletrhy navštěvovat v pracovní dny. Tento „víkendový“ termínový trend je znám i u ostatních kontraktačních veletrhů módy v zahraničí.

Lingerie & Beachwear

Na veletrhu STYL bude v srpnu opět dominantní branže Lingerie & Beachwear - jediná odborná přehlídka spodního prádla, plavek a punčochového zboží v České a Slovenské republice. Neodmyslitelnou součástí této branže v pavilonu F bude opět přehlídkové molo, na kterém mohou obchodníci shlédnout nabízené kolekce vystavovatelů formou kvalitních kontraktačních módních přehlídek -Lingerie SHOW. Probíhat 3x denně a navíc budou v srpnu doplněny exkluzivní designovou kolekcí vytvořenou designéry a studenty VOŠ a SUPŠ Brno na téma: „Plavky očima návrhářů“. Již v těchto dnech projevují zájem o účast nové a významné značky, nejen na českém trhu, zejména ve střední a vyšší cenové hladině nabízeného zboží.

Srpnový STYL bude elegantnější

Mezinárodní veletrh módy STYL bude v srpnu elegantnější. Na brněnském výstavišti bude nainstalován nový výstavářský systém PREMIUM. Po barevném rozlišení jednotlivých branží je to další krok, kterým pořadatelé zatraktivní jednotlivé expozice. Systém je nejen „vzdušnější a přehlednější“, ale jeho jednoduchý a elegantní design zvýrazní vystavované zboží podobně jako v prostředí showroomů.

Proč být v srpnu v Brně?

Ze zkušeností z posledních ročníků je známo, že se tuzemští i zahraniční obchodníci významně zajímají o kvalitní české i slovenské výrobky, kterými by mohli obohatit sortiment svého nabízeného zboží. Proto se organizátoři rozhodli více zviditelnit kolekce právě od fi rem z České republiky a Slovenska (na webových stránkách veletrhu, v tištěných materiálech pro návštěvníky, v odborných časopisech a médiích. Neváhejte proto představit svou značku obchodníkům na veletrhu v Brně. Ukažte všem co bude trendy v příštím roce, zviditelněte se a dejte vědět o svých kvalitách!
Výrobci a obchodníci – vystavovatelé, nezapomeňte se včas přihlásit! Uzávěrka přihlášek je již 16. května 2011, která vám zaručí využít všech výhodných cenových nabídek, které pro vás pořadatelé veletrhů módy STYL a KABO připravili. Více informací naleznete na www.styl.eu a www.kabo.cz . Být v srpnu v Brně na veletrzích módy STYL a KABO – to je jednoznačně správné rozhodnutí!

Inzerce

Velkoobchodní centrum módy na internetu Doplňky - kontaktní čočky
Krajkové tetování
Módní tetování
vybavení prodejen
Najväčšie výhody podnikania na internete
Účesy | Tisíce účesů, módní střihy, svatební, společenské: účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro krátké vlasy | happyhair.sk | HappyHairShop