MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pro obchodníky z oblasti módy v ČR a SR


Veletrh Texprocess

Veletrh Texprocess

Na veletrhu Texprocess 2011 se v květnu na jednom místě potkají mezinárodní dodavatelé strojů, příslušenství a služeb pro zpracování textilu přímo se zpracovateli textilních materiálů z celého světa. Ve Frankfurtu budou představeny nejnovější stroje, zařízení, procesy a služby pro zpracování textilií a dalších pružných materiálů, které pokryjí celý výrobní řetězec – od designu až po konečnou úpravu, balení a logistiku. Mezi vystavovateli najdeme mezinárodně uznávané výrobce ze zemí, které jsou proslulé špičkovým zpracováním textilu – Německa, Itálie, Japonska, Číny, Koreje a Tchaj-wanu.

Euratex a IAF podporují veletrh Texprocess

Pro účely organizace veletrhu Texprocess spojila společnost Messe Frankfurt síly s několika silnými partnery. Jejím koncepčním partnerem je VDMA Garment and Leather Technology. Na dodavatelské straně je to společnost CSMA (China Sewing Machinery Association) a SPESA (Sewn Products, Equipment & Suppliers of the Americas). Návštěvnickou stranu reprezentují společnosti GermanFashion a Dialog Textile Apparel (DTB). Veletrh Texprocess zastřešily mezinárodní asociace Euratex (European Textile and Apparel Confederation) a IAF (International Apparel Federation), jejichž prostřednictvím bude přínos návštěvy veletrhu Texprocess představen veřejnosti. Exponáty, které budou na veletrhu k vidění, zahrnují celý výrobní řetězec od designu, stříhání a zpracování přes šití, vyšívání a spojování až po povrchové úpravy, IT a logistické služby v textilním průmyslu. K mezinárodním vystavovatelům, kteří se již zaregistrovali k účasti, patří společnosti Amann & Söhne, Assyst, A&E, AVM, Barudan, Brother, Coats, Dürkopp Adler, Expert Systemtechnik, Gerber Technologies, Gütermann, Human Solutions, Hornung Indupress, Juki, KSL, Lectra, New Jack, Morgan Tecnica, Pegasus, Pfaff , PMF – Fortuna, Ferd. Schmetz, Sunstar/SWF, Tajima, Topcut-Bullmer, Veit, VI.BE.MAC, Xi’an Typicals, Yamato, Zoje a ZSK.

Kontraktační centrum Source it!

Jednou z nejvíce ceněných akcí veletrhu Texprocess je kontraktační platforma Source it!, v jejímž rámci budou k vidění prezentace jednotlivých výrobců oděvů i výrobních zařízení. Módní značky tu budou mít příležitost dozvědět se aktuální informace o situaci v oblasti sourcingu v jednotlivých zemích. Reakce na tuto veletržní platformu je velmi příznivá – k prezentaci se přihlásilo 50 smluvních výrobců. Vystavovateli jsou národní pavilony a výrobní společnosti z Afriky, Bangladéše, východní Evropy, Itálie, Jižní Ameriky, Portugalska, Turecka a Vietnamu. Vystavovatelé představí na veletrhu Texprocess novinky z trendových oblastí, jakými jsou např. automatizace, zvýšení produktivity a životnosti, trvalé udržitelnosti, vysledovatelnosti (traceability), efektivního využívání energií a zobrazovacích metod (body scanning). Kromě optimalizace postupů a produktových toků bude pozornost věnována problematice, jak celý textilní výrobní řetězec efektivně zprůhlednit zákazníkům, což představuje nová technologie RFID. Jedním z hlavních témat budou i novinky z oboru zpracování technických textilií. Škála produktů na veletrhu Texprocess je skvěle doplněna nabídkou současně probíhajícího veletrhu Techtextil, který se koná ve dnech 24. až 26. května 2011, a návštěvníci s platnou vstupenkou na Texprocess na něj mají vstup zdarma. Sortiment veletrhu Techtextil zahrnuje různá vlákna a nitě, které se používají k výrobě netkaných a povlakovaných textilií, ale i kompozit a lepidel a dále funkční textilie v segmentu Avantex. Techtextil končí o den dříve než Texprocess. V rámci veletrhu Texprocess se bude udělovat cena za inovaci (Innovation Award) a uskuteční se Texprocess Forum s cyklem přednášek o souvisejících tématech, která jsou zaměřena do budoucnosti, např. sourcingu, ekologické udržitelnosti nebo společenské odpovědnosti. Součástí bohatého doprovodného veletržního programu je také Network@ Texprocess IT Market Place a Texprocess Campus, speciální program pro mladé, který je zaměřený na vzdělávací a kariérní možnosti v oblasti módy. Kromě toho bude součástí veletrhu Avantex sympozium, jehož hlavním tématem jsou inovace v oděvním průmyslu. Více informací a aktuální seznam vystavovatelů na veletrhu Texprocess najdete na internetových stránkách na adrese www.texprocess.com.

Inzerce

Velkoobchodní centrum módy na internetu Doplňky - kontaktní čočky
Krajkové tetování
Módní tetování
vybavení prodejen
Najväčšie výhody podnikania na internete
Účesy | Tisíce účesů, módní střihy, svatební, společenské: účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro krátké vlasy | happyhair.sk | HappyHairShop