MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pro obchodníky z oblasti módy v ČR a SR


CLUTEX vyhlášen projektem roku 2006 v kategorii KLASTRY

CLUTEX vyhlášen projektem roku 2006 v kategorii KLASTRY

Na vyhlášení nejlepších projektů v akci Podnikatelský projekt roku 2006, která se konala dne 3. 4. 2007, obsadil produkt CLUTEX první místo v kategorii klastrů. Vítězství je o to cennější, že v současné době již existuje v České republice přibližně 45 přijatých projektů v kategorii klastrů a že se i v tak velké konkurenci podařilo díky aktivitě všech členů a tím i zdařilým akcím přesvědčit hodnotitelskou komisi o kvalitě jeho činnosti. K vítězství CLUTEXu přispěla také originální prezentace „Co dokáže textil“ na únorovém veletrhu STYL.

Textil a jeho mnohostranné využití v různých odvětvích od zdravotnictví až po obranný průmysl se uceleně představil v pavilonu C v rámci projektu CLUTEX. Rozšířením nabídky o branži technických textilií získal STYL charakter multioborového veletrhu, který prezentuje textilní a oděvní průmysl v celé šíři sortimentu.

Klastr technických textilií byl založen v březnu 2006 s podporou Evropského fondu pro regionální rozvoj a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR. Sdružuje 17 členů a na veletrhu STYL se poprvé představil veřejnosti.

„Teprve tato ucelená prezentace v jednom pavilonu může ukázat, co technický textil znamená – možná nosnou část, možná novou základnu textilního průmyslu, který v poslední době zažívá útlum,“ uvedl prezident klastru CLUTEX Jan Heřmanský „STYL jako nejprestižnější veletrh textilního a oděvního průmyslu v České republice je pro prezentaci tou nejpřirozenější platformou,“ řekl viceprezident ATOK Jiří Kohoutek.

Projekt CLUTEX by se v Brně měl konat vždy v únoru.

Inzerce

Velkoobchodní centrum módy na internetu Doplňky - kontaktní čočky
Krajkové tetování
Módní tetování
vybavení prodejen
Najväčšie výhody podnikania na internete
Účesy | Tisíce účesů, módní střihy, svatební, společenské: účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro krátké vlasy | happyhair.sk | HappyHairShop