MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pro obchodníky z oblasti módy v ČR a SR


Kuriozity - Mašle, Andělů není nikdy dost!, Tam přece nohy nepatří, Kočičí plavky

Kuriozity - Mašle, Andělů není nikdy dost!, Tam přece nohy nepatří, Kočičí plavky

J. Částková

MAŠLE

Obří cyklámenová mašle na sebe soustřeďuje veškerou pozornost, takže nám uniká funkce „róby“. Je tam přirozeně více pro efekt než pro funkci, i když ta zakrývací by tu mohla být. Tak trochu eroticky laděné modely byly k vidění na módní show v Moskvě na začátku prosince – jako předzvěst a příslib vánočních a novoročních darů – ty bývají také opatřeny mašlí.

ANDĚLŮ NENÍ NIKDY DOST!!!

Aby nás chránili – k tomu jsou andělé strážní, aby za nás orodovali, a k tomu jsou andělé dohazovači, aby… abychom měli estetické zážitky. A ty jsme mohli prožít na módní přehlídce prádla fi rmy Victoria’s Secret v New Yorku na začátku listopadu loňského roku. Prádlo je intimní součástí našeho šatníku – a andělská stvoření jemně eroticky zvýrazňují tuto skutečnost. Takže si zahrneme do rejstříku ještě anděly svůdce, aby byl obraz nebe dokonalý. A taky anděly v rudém hávu – takže jeden neví, jestli nejde o idealizaci pekla, kdy se nevinné robátko může převtělit v ďáblíka. No to snad ne – ale mohl by nám to vysvětlit Mirte Maas, který tyto modely vytvořil a předvedl v půlce listopadu.

TAM PŘECE NOHY NEPATŘÍ

Svět, zejména ten umělecký, už dávno nectí realitu, a tak vezměte nohy na ramena a pospěšte si! Celkem vtipný potisk na triku od návrháře Lindseyho Wixsona pro H&M módní show, předvedenou v New Yorku uprostřed listopadu loňského roku. Řetězec H&M u nás dávno zdomácněl, a tak až to sem přijde, vezměte nohy na ramena…!

KOČIČÍ PLAVKY

Kočičí šelmy mají stále zelenou, ať už se jedná o chlupaté mazlíčky, nebo dvounohé krasavice. Ovšem pokud se účinek znásobí, tak je to opravdu snad k nepřežití – stejně jako na obrázku, kde nebezpečí číhá z plavek. Ostrov Barbados – který efekt zmhonásobňuje – zpěvačka Rihanna a její divokost – to vše hned po křesťanských vánočních svátcích v minulém roce.

Inzerce

Velkoobchodní centrum módy na internetu Doplňky - kontaktní čočky
Krajkové tetování
Módní tetování
vybavení prodejen
Najväčšie výhody podnikania na internete
Účesy | Tisíce účesů, módní střihy, svatební, společenské: účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro krátké vlasy | happyhair.sk | HappyHairShop