MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pro obchodníky z oblasti módy v ČR a SR


Pánská móda - podzim-zima 2010/2011

Pánská móda - podzim-zima 2010/2011

J. Částková

Tvůrci vysoké pánské módy měli tradičně premiéry svých přehlídek ve 2. polovině ledna v Milánu. Na tamějších předváděcích molech se sešly desítky známých jmen, ateliérů, salonů a značek aby předvedly své představy a vize blízké budoucnosti – přehlídky byly určeny sezoně podzim/zima 2010/2011.

Přehlídky ukázaly, že vývoj módy v této oblasti je pozvolným pokračováním a rozvíjením nastolených trendů. Důležité budou casual look a sportovní vzhled. Dokonalost krejčovského řemesla a luxusní materiály podtrhly strohou střihovou linii civilních obleků a sak, naproti tomu sportovní a velmi uvolněný vzhled nového vrstvení a neobvyklých oděvních kombinací dodal oděvům outdoor a někdy i trochu „venkovský“ charakter. Doplňky a zajímavá stylistika pak dotvořily oděvy i s původním tradičním vzezřením do nových módních vzhledů.
V pánské módě oblíbené barevné neutrální tóny pokračují ve své cestě do nových sezon, kde čisté tóny se používají pouze zřídka a v kurzu jsou odstíny lomené a zastřené, popřípadě zatónované. Někte tvůrci si s barvou pohraj občas využijí i jasné varianty modré, zelené, oranžové a červené barvy, ale lomené popřípadě zaprané barvy lilku, modré, khaki, nazlátlé, hnědé, vínové a fialové barvy. Pleteniny mají tendenci návratů do folklorních témat severských motivů stále větší uplatnění nacház také vintage charakter. De sign hledá nové formy, avšak tradice mají stále své míst na slunci.

Inzerce

Velkoobchodní centrum módy na internetu Doplňky - kontaktní čočky
Krajkové tetování
Módní tetování
vybavení prodejen
Najväčšie výhody podnikania na internete
Účesy | Tisíce účesů, módní střihy, svatební, společenské: účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro krátké vlasy | happyhair.sk | HappyHairShop