MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pro obchodníky z oblasti módy v ČR a SR


Soutěž o Cenu Nadace Jana Pivečky

Cena Nadace Jana Pivečky je určena mladým designérům obuvi a kožené galanterie, studentům středních a vysokých škol z České republiky a zahraničí, při příležitosti Mezinárodního veletrhu obuvi a koženého zboží KABO v Brně. Úkolem této ceny je zviditelnění talentovaných studentů a mladých designérů obuvi a kožené galanterie mezi odbornou, ale i laickou veřejností.

Soutěž o cenu Nadace Jana Pivečky je vyhlášena v těchto kategoriích:
1) Kategorie určená pouze pro mladé studenty do 18 let (včetně) – kresba nebo jiný výtvarný projev (plakáty apod.) s tematikou obuvi a kožené galanterie.
2) Kategorie určená pro mladé designéry, stávající studenty středních a vysokých škol – hotový výrobek – obuv nebo kožená galanterie či další doplňky.
3) Kategorie určená pro mladé designéry po ukončení studia, maximálně do 30 let (včetně) – hotový výrobek – obuv nebo kožená galanterie či další doplňky.

Vyplněnou přihlášku, kresby, plakáty a hotové výrobky je nutné dodat označené „Soutěž o Cenu Nadace Jana Pivečky – 2007“ nejpozději do 30. 6. 2007 na adresu organizátora soutěže.

Podmínky účasti, pravidla a další informace o soutěži získáte na adrese organizátora soutěže:
Nadace Jana Pivečky
Horní náměstí 111
763 231 Slavičín
E-mail: njp@pivecka.cz
tel: +420 577 342 822, fax: +420 577 341 648

Hlavní ceny pro všechny tři vítěze jednotlivých kategorií:
1) Zájezd do Paříže na Světovou výstava módy a obuvi v termínu 5.–9. 9. 2007 (veletrhy Pret-a- -porter, Who’s next, Midec).
2) Kapesné (celkově v hodnotě přibližně 10 000 Kč na jednoho výherce)
Hlavní ceny pro vítěze sponzorují Nadace Jana Pivečky, Česká obuvnická a kožedělná asociace a Veletrhy Brno, a. s. Vítězové soutěže budou informováni a obdrží volné vstupenky na slavnostní zahájení veletrhů STYL a KABO dne 20. 8. 2007 v Brně, kde jim budou ceny slavnostně předány.

Inzerce

Velkoobchodní centrum módy na internetu Doplňky - kontaktní čočky
Krajkové tetování
Módní tetování
vybavení prodejen
Najväčšie výhody podnikania na internete
Účesy | Tisíce účesů, módní střihy, svatební, společenské: účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro krátké vlasy | happyhair.sk | HappyHairShop