MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pro obchodníky z oblasti módy v ČR a SR


GDS - International Event for Shoes & Accessories, GLOBAL SHOES - leading trade show for sourcing

GDS - International Event for Shoes & Accessories, GLOBAL SHOES - leading trade show for sourcing

Veletrh GDS – International Event for Shoes & Accessories, toto mezinárodní místo setkávání odborníků ze světa obuvi, proběhne od 12. do 14. března 2010 v Düsseldorfu ve znamení informací, inspirace a výměny novinek. Na pokračující dynamizaci branže reagují pořadatelé uplatňováním dalších individuálních koncepcí a nových myšlenek při řešení stánku, který má odrážet aktuální trendy. Koncepce změn struktury segmentů lifestylových světů v minulých sezónách přijali vystavovatelé velmi příznivě, a minulý veletrh šel v soustředění těchto segmentů a jejich jasném a přehledném členění ještě dále. „Na jemných detailech těchto koncepčních východisek pracujeme neustále. Proto je nové řešení a změna struktury pavilonu 4 s jeho různými prémiovými oblastmi, které plánujeme pro jarní veletrh, dalším důležitým krokem ve vývoji jednotlivých lifestylových světů“, vysvětluje paní Kirstin Deutelmoser, ředitelka GDS.
GDS posiluje své pozice jako veletrh módy a trendů s ambicí stát se jedničkou na trhu individuálních koncepcí a architektonického řešení stánků. Při plánované optimalizaci struktury pavilonu 4 se vše točí kolem nové orientace a modernizace v oblasti Prime Square.
Splynutím segmentů Upper Style Concept a Prime Square vzniká nový prostor označovaný jako Area Prime2 (Prime Squared), který přesvědčí svou moderností a vysokou kvalitou: „Vedle individuální zóny Upper Style jsme se rozhodli pro dvě další koncepční oblasti. Je to White Cubes Area, prostor, který představuje trendy a progresivní módu, tedy High-Fashion. Značky druhé oblasti, Prime2, budou zastupovat aktuální design a tradiční umění řemesel. Pavilonu 4 tak dáme jasnou strukturu, která nákupčím usnadní orientaci“, sděluje paní Kirstin Deutelmoser. Centrálně umístěný salonek s integrovanými trendovými prvky je optimálním místem pro komunikaci mezi vystavovateli a návštěvníky. Veletrh bude dále ozvláštněn variabilní plochou pro různé akce tématicky zaměřené na řemeslo a kvalitu. Oddělená recepce v centrálním vstupním prostoru přivítá odborné nákupčí. Tento prostor je na rozdíl od White Cubes volně přístupný. Nový systém pro stavbu stánků vytvoří vzhledově ještě atraktivnější kulisu pro kvalitní kolekce a jejich efektní uvedení na scénu. Je funkční, prostý, a přece mimořádný. Rozhled zajišťují různé výšky stánků: kolem salonku jsou umístěny nižší a otevřené stánky a celý prostor je vsazen do rámu, který tvoří vyšší stánky. Při výběru materiálů návrháři uplatňovali princip trvanlivosti. Tato zóna, která slouží k vyzdvižení kvalitního produktu, se vyznačuje světlostí, teplem a původností.
Stabilizace veletrhu GLOBAL SHOES Paralelně s veletrhem GDS proběhne GLOBAL SHOES – leading trade show for sourcing, tedy akce, která v pavilonech 8a a 8b znovu předvede celé spektrum globálního obchodu ve velkém. Na pozadí světové hospodářské krize muselo několik vystavovatelů začátkem roku účast na veletrhu odříct, avšak v září po oživění trhu se do Düsseldorfu opět vrací plní síly a optimismu. Po tomto pozitivním obratu dokázal veletrh GLOBAL SHOES znovu s úspěchem potvrdit svou pozici hlavního veletrhu oboru a významné obchodní platformy. „Celosvětový obchod obuví a s ním i veletrh GLOBAL SHOES hlásí stabilizaci. Na příštím veletrhu proto neočekáváme žádné zásadní snížení počtu vystavovatelů nebo návštěvníků“, shrnuje paní Kristin Deutelmoser, ředitelka akce GLOBAL SHOES vývoj v posledním období. Minulého ročníku akce se zúčastnili hlavní hráči na trhu a všichni důležití evropští velkoobchodní nákupčí.

Akce GDS a GLOBAL SHOES se konají příští rok v termínu 12. až 14. března 2010 a od 10. do 12. září 2010 v Düsseldorfu. Celkem 1.145 vystavovatelů ze 42 zemí představí módní obuv pro podzim a zimu sezóny 2010/11.
Veškeré aktivity v souvislosti s GDS a GLOBAL SHOES i další informace jako kontaktní údaje vystavovatelů a popisy kolekcí naleznete na internetových adresách:
www.gds-online.com
www.globalshoes-online.com

Inzerce

Velkoobchodní centrum módy na internetu Doplňky - kontaktní čočky
Krajkové tetování
Módní tetování
vybavení prodejen
Najväčšie výhody podnikania na internete
Účesy | Tisíce účesů, módní střihy, svatební, společenské: účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro krátké vlasy | happyhair.sk | HappyHairShop