MAXI fashion
Jediný bezplatný odborný magazín pro obchodníky z oblasti módy v ČR a SR


Zákazníci zlínské Moledy si mohou sami navrhnout vzhled obuvi

zdroj ČTK

Zákazníci zlínské Moledy se nově mohou pokusit sami navrhnout vzhled obuvi. Vlastní model nejznámější značky fi rmy – Prestige si mohou vytvořit na www.prestizky.cz. Každý měsíc návštěvníci webových stránek vyberou nejzdařilejší návrh a vítěz obdrží svůj pár obuvi vyrobený přesně na míru. ČTK to dnes sdělila obchodní ředitelka firmy Jolana Němcová.
„Chtěli jsme v první fázi oslovit mladé lidi, abychom věděli, zda náš pohled na věc je správný. Zájem je obrovský, a tak doufáme, že v příštím roce již začneme vyrábět boty navržené zákazníkem na zakázku,“ řekla ČTK Němcová. Obuv vyrobená na míru podle přání zákazníka přijde podle Němcové na několik tisíc korun. Přesnou cenu zatím prozradit nechtěla.
Společnost Moleda dodává na trh své produkty od roku 2002, kdy zakoupila speciální výrobní linky od společnosti Svit a stala se pokračovatelem zlínské tradice výroby obuvi v oborech obuv s nástřikem PUR podešví, obuv odlévaná a obuv vstřikovaná.
Nejznámějším reprezentantem výrobků jsou boty pro sport a volný čas, dodávané na trh pod ochrannou známkou Prestige. Dalším významným obchodním artiklem je holeňová obuv pro jezdecký sport vyráběná speciální technologií odlévání. Podnik své výrobky dodává nejen na domácí trh, ale také na Slovensko, do Německa a Anglie.
Firmě v minulém účetním období vzrostl zisk z 8,8 milionu korun na 14,45 milionu korun. Tržby za prodej vlastních výrobků a služeb mírně klesly, a to z předloňských 123,75 milionu na loňských 122,16 milionu korun.

Inzerce

Velkoobchodní centrum módy na internetu Doplňky - kontaktní čočky
Krajkové tetování
Módní tetování
vybavení prodejen
Najväčšie výhody podnikania na internete
Účesy | Tisíce účesů, módní střihy, svatební, společenské: účesy pro polodlouhé vlasy, účesy pro krátké vlasy | happyhair.sk | HappyHairShop